Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megváltoztatni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megváltoztatni a libidóm?

Figyelt kérdés

34 éves 2 gyermekes anyuka vagyok. 4 éve van párom, az elején nagyon jó volt a szex, rendszeresen volt, kívántam is a szexet.

több mint egy éve együtt élünk, nagyon sok probléma volt az utóbbi időben (pénz, család, stb.). nagyon sokszor fáradt vagyok, ahogy leteszem a fejem, rögtön elalszok. esténként zuhanyzáskor már azon agyalok, hogy mit találjak ki a páromnak, hogy ne kelljen szexelni. jó vele, meg őt is mint férfit kívánom. ha elkezdi (kb. mindig ő kezdeményez), akkor beindulok. de én magamtól nem nagyon kezdek bele. sőt nem is akarok. maga a szexet nem kívánom. tényleg nem a párommal van baj, mert ő az első akivel igazán élvezem. magammal sem vagyok megelégedve, testileg. ez is biztos közre játszik. de igyekszem tenni, hogy ez más legyen, de valahogy mégsem megy. van egy időszak, mikor havonta 3-4 napig nem találkozunk. utána ha hazajön 3 napig felzabáljuk egymást. aztán megint semmi. ő igényelné a heti 3-4 alkalmat. nekem meg a heti 1 is sok lenne. mit tehetek? voltam dokinál, nincs hormon probléma.

valaki valami okosat tud mondani?

beszéltünk már erről, mondtam a páromnak, hogy sajnálom, de annyi minden van a fejembe, hogy képtelen vagyok kikapcsolni az agyam.

nagyon megértő, de ez nekem se jó már így :(


2020. nov. 17. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ezen nagyon nincs mit változtatni, ha tényleg nem hormonális
2020. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor először is, ne hazudj magadnak. Ez így szép, amit leírtál, csak sajnos nem az igazság. Bármi is a gond, mélyen legbelül nagyon jól tudod, nagyon ki szeretnéd mondani, de képtelen vagy rá.


Csak te tudhatod mi ez egész pontosan, mi tippelgetni nem fogunk. Ezen töprengj.

2020. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hormon ez! Csak már kevesebb termelődik. Oszlik a rózsaszín köd.
2020. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3# egyetértek...
2020. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milesz veled 10ev mulva...
2020. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi is 4 éve vagyunk együtt. Elmúlt a szerelem. Ennyi. Ezen nem tudsz változtatni. Ha 2 napig nem talslkozunk akkor jó a szex. Ha minden nap van szex akkor nem olyan jó.

Tartsaktok szünetet, 3 napoig nincs dugás csak intim èrintések és gyengédség.

2020. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6/6 pont ez az. én szeretnék este össze bújni, filmet nézni.ő rögtön szexet akar. szeretem, meg imádok vele összebújni, de nem 2 naponta szexelni. tudom neki fontos, mert egyikünknek se volt még soha ilyen jó a szex. de egyszerüen iszonyat nehezen veszem rá magam :(
2020. nov. 17. 17:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de valamit csinálj, ugyanis ha a párodnak ez nem elég, akkor előbb-utóbb tudod mi fog következni.
2020. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7

Talán nem kellene a pasidnak eröltetni hamen türelmesen vàrni.

A teljesítménykényszer a legnagyobb libidógyilkos. Ha nyomás alatt vagy akkor a játékossàgnak lőttek es görcsös akarás lesz a vège.

2020. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló tabletta durva libidócsökkenést okozHAT (és okoz is sokaknál). Ha így védekeztek és van már gyereked, talán hormonmentes spirál (rézgyöngy) esetleg méhszájsapka (Caya pledalul)× spermicid gél is lendíthet a helyzeten.

Csak tipp.

De a stressz az nagyon zsivány és jó lenne ha a párod sem vetné rád magát egyből, ha ölelésre bújsásra vágysz (merz egy idő után ezt sem mered majd, mert attól tarthatsz tudat alatt, hogy megint "rádmászik" , pedig ha békén hagyna és csak cirógatna, meglepő módon elő fog fordulni olyan, hogy te magad kívánod meg és akarsz majd többet)

2020. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!