Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Manapság hogyan lehet úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hogyan lehet úgy párt találni, hosszútávra vagy akár alkalmira, ha szarul nézek ki?

Figyelt kérdés

Emellett nem vagyok túl kommunikatív, nehezen nyílok meg egy idegen nő előtt és nehezen találom velük a közös hangot... bár ez azért is lehet mert nem vagyok vonzó számukra..

Ez egy elégge reménytelen igaz?



2020. nov. 17. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Nem értem, hogyha párkapcsolatot keresel, akkor miért a szexuális kategóriába írsz?

Ez úgy néz ki, mintha valójában csak szexkapcsolatot akarnál.

2020. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
*így
2020. nov. 17. 21:04
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem zárkóznék el egyik elől sem.
2020. nov. 17. 21:05
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Online megolgjátok.Ha meg tényleg randa vagy,húzz zacskót a fejedre.
2020. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit vicces, hogy előbb keresnél szexkapcsolatot mint valódit. Így nekem nem tűnsz érzelmileg stabilnak, vagy legalábbis olyannak akivel érdemes lenne kikezdeni.
2020. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem előbb, de ha éppen az jönne össze már az is nagy szó lenne
2020. nov. 17. 21:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem a külső megjelenésed a fő gond, hanem hogy "nehezen találod meg a közös hangot". Kommunikáció nélkül még Mr. Olimpia kinézettel sem fog menni (hacsak nincs qva sok pénzed hogy a golddiggerek maguktól rádcuppanjanak). A külső egy dolog, stílus, személyiség, kisugárzás tesz férfivé. Egy előnytelen külsővel is tudsz csajozni ha ezek rendben vannak, de egy modell kinézet is kevés ha ezek nem mennek.
2020. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát... én ugyan lány vagyok, de én sem nézek ki jól... mégis lett barátnőm. :)
2020. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem fogsz találni senkit. Menj prostizni!
2020. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Tapasztalatból mondom. Rád se néznek kiröhögnek. Hát ha még vékony is vagy..
2020. nov. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!