Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem vonzódom egyik nemhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzódom egyik nemhez sem, ez probléma?

Figyelt kérdés
Valahogy sosem vonzódtam se szexuálisan, se érzelmileg egyik nemhez sem. Sokszor fantáziálok, hogy milyen lenne ha kicsit idősebb pasival történne a dolog, vagy lánnyal de amikor élesben kellene akkor ez a vágy szerete foszlik. Mikor nem éreztem semmit férfiak iránt azt hittem a lányokat kedvelem, de rájöttem én megvagyok magammal. Sose tudnám elképzelni magam valakivel és testi kontaktust alakítani vele. Sokan furcsálják és hihetetlennek tartják, hogy hogy lehet egy 23 éves csinos lány szűz és még sosme volt pasija. Erre sose tudok válaszolni úgy, hogy a másik abbahagyja a kérdezősködést. Itt is egyszer kérdést tettem fel ahol engem neveztek kamusnak csak mert egyes "férfiak" nem voltak hajlandóak elhinni, hogy én lehetek szűz és pasitlan. Engem ez zavar nagyon. Az oké, hogy nem hiszi el, mert névtelenül akárki írhat, de ne nevezzen kamusnak engem mert nem képes elhinni valamit. Én eltudnám magam képzelni magányosan még 20 évig is, most is tökre elvagyok. Nem kell alkalmazkodnom senkihez, nem csalnak meg, nem törik össze a szívemet, nem derülnek ki hazugságok, nem bántalmznak és sokan csodálkoznak miért vágyom a magányra, mikor sokan panaszkodnka a fent említettekről...Egyserűen elvagyok egymagam, vannak terveim, van egy klassz barátosnőm, család, szoba és nekem ennyi bőven elég. Néha azért felizgaznak a dolgok mikor egy pasival pl.eltervezzük, hogy mikor hogy és merre történne a dolog de mikor ott az idő akkor megfutamodok, és már nem érzek késztetést. Ezek a pasik amúgy tökre ismeretlenek, badoo, facebook értitek :D...Probléma ez, ha én jól elvagyok magányosan? Mindenképp meg kell felelni a társadalmi normának? Most tuti jönnek a "az ember társas lény, kell egy társ"...van egy társam a legjobb barátnőm. Vele majdnem mindennap talizok és elmegyek hozzá elleni, de az embernek nincs igazából szüksége szexuális kapcsolatra az életben maradáshoz...Meg én élvezem ezt a magányos életet. Mondjátok, hogy nem vagyok egyedül ezzel :D...23L

2020. nov. 18. 07:03
1 2 3 4
 1/33 Noren1989 ***** válasza:
83%

Engem nem zavar.


Ettől függetlenül, ha te kategórikusan kijelented, h senki nem érdekel, legalàbb a faszikàkat ne szivasd ezzel, h lebeszéled "mi, hogy történne".

2020. nov. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
1.ők keresnek fel engem, én egyáltalán nem adok jelet, hogy ténylegesen akarnám, sőt én aalig írok vissza inkmább ők írogatnak ergyfolytában szinte megállás nélkül..:(
2020. nov. 18. 07:39
 3/33 Noren1989 ***** válasza:
66%
Jólesik a figyelem azért, hm?
2020. nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
nem tudom, egyszerűen nem szeretem ha írogatnak nekem, azt se szeretem ha kanosak és képeket küldenek, tényleg szeretek egyedül lenni, régebben voltak ezek amúgy, manapság senk,inek sem írok, bárki pasi bejelölne facen egyből törlöm mert tuti azt aakrja...
2020. nov. 18. 07:55
 5/33 anonim ***** válasza:
79%

Nem probléma, engem abszolút nem zavar.

Viszont arra kíváncsi lennék, 40 év múlva amikor már a kutya nem nyitja rád az ajtót, akkor is ez lesz-e a véleményed. Tudod addigra a szülők (sajnos) eltávoznak, a testvérek családot alapítanak, a barátosnő is férjhez megy és lesznek gyermekei.

2020. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
5.barátosnőmnek már van pasija, nem érdekel jelenleg mi fog változni 40 év múlva...annyirautálom mikor valaki ezzel jön, jajj tuti megfogod változtatni a véleményed 50 év múlva...basszus 60 évesen akarnék pont partnert mi? figyu szerintem ne próbáld kitalálni mi lesz velem 40 év múlva...azt se tuudod hogyközbe jön e valami betegség, balesdet stb..ennyire előre nem tervezek meg nincs is értelme XD
2020. nov. 18. 08:41
 7/33 anonim válasza:
75%

Én lányként mondom, hogy ez teljesen normális. Az aszexuális emberek így működnek. Lehet, hogy kicsit antiszociális is vagy, de ezzel sincs baj.

Én heteroszexuális vagyok, nem tudom milyen érzés lehet így élni, de ez ma már teljesen elfogadott. Nem muszáj senkihez sem hozzákényszerítened magad, amíg nem állsz készen rá. Előfordulhat, hogy ez a pillanat sosem jön el, de ha így érzed jól magad, akkor nem kell mások véleményével törődnöd.

2020. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Biszexeként nekem előny lenne egy ilyen csaj 😅
2020. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
30%
Ja nekem is 😊 21f
2020. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

7..köszönöm :D

lehet amúgy tényleg kicsit antiszoc is vagyok de ettől független normális is tudok lenni :D nem tudom hogy a kettő egggyütt lehet e.

2020. nov. 18. 09:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!