Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem vonzódom egyik nemhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzódom egyik nemhez sem, ez probléma?

Figyelt kérdés
Valahogy sosem vonzódtam se szexuálisan, se érzelmileg egyik nemhez sem. Sokszor fantáziálok, hogy milyen lenne ha kicsit idősebb pasival történne a dolog, vagy lánnyal de amikor élesben kellene akkor ez a vágy szerete foszlik. Mikor nem éreztem semmit férfiak iránt azt hittem a lányokat kedvelem, de rájöttem én megvagyok magammal. Sose tudnám elképzelni magam valakivel és testi kontaktust alakítani vele. Sokan furcsálják és hihetetlennek tartják, hogy hogy lehet egy 23 éves csinos lány szűz és még sosme volt pasija. Erre sose tudok válaszolni úgy, hogy a másik abbahagyja a kérdezősködést. Itt is egyszer kérdést tettem fel ahol engem neveztek kamusnak csak mert egyes "férfiak" nem voltak hajlandóak elhinni, hogy én lehetek szűz és pasitlan. Engem ez zavar nagyon. Az oké, hogy nem hiszi el, mert névtelenül akárki írhat, de ne nevezzen kamusnak engem mert nem képes elhinni valamit. Én eltudnám magam képzelni magányosan még 20 évig is, most is tökre elvagyok. Nem kell alkalmazkodnom senkihez, nem csalnak meg, nem törik össze a szívemet, nem derülnek ki hazugságok, nem bántalmznak és sokan csodálkoznak miért vágyom a magányra, mikor sokan panaszkodnka a fent említettekről...Egyserűen elvagyok egymagam, vannak terveim, van egy klassz barátosnőm, család, szoba és nekem ennyi bőven elég. Néha azért felizgaznak a dolgok mikor egy pasival pl.eltervezzük, hogy mikor hogy és merre történne a dolog de mikor ott az idő akkor megfutamodok, és már nem érzek késztetést. Ezek a pasik amúgy tökre ismeretlenek, badoo, facebook értitek :D...Probléma ez, ha én jól elvagyok magányosan? Mindenképp meg kell felelni a társadalmi normának? Most tuti jönnek a "az ember társas lény, kell egy társ"...van egy társam a legjobb barátnőm. Vele majdnem mindennap talizok és elmegyek hozzá elleni, de az embernek nincs igazából szüksége szexuális kapcsolatra az életben maradáshoz...Meg én élvezem ezt a magányos életet. Mondjátok, hogy nem vagyok egyedül ezzel :D...23L

2020. nov. 18. 07:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
#18. Én voltam az #5 és a #14 es. Az #5 válaszomra eléggé kioktató stílusban válaszoltál de bizonyára megérdemeltem. De mint írtam engem hidegen hagy a dolog, ne kerekítsünk neki nagy feneket.
2020. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

20...ilyen jellegű kérédeket...látsik egyeseken hogy unatkoznak!

21.bocs nem kioktatónak szántam..

2020. nov. 18. 11:49
 23/33 A kérdező kommentje:
21.de nincs benneigazság? ennyire előre sisem tervezek! sőt az hogy most megállapítom hogy aszexuális vagyok nem kell neked jönnöd és "jajj majd 40 év múlva úgyis heteroszexuális leszel!..érted :D
2020. nov. 18. 11:50
 24/33 anonim ***** válasza:
28%
Most olyan nehéz lenne elárulni milyen fazonú bugyit szeretsz hordani?
2020. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
24..normált talán? nem érterm miért érdekel ez ennyire? fétised van? semmi köze a kérdéshez! talán ezért...
2020. nov. 18. 13:40
 26/33 anonim ***** válasza:
28%
Tangát pl nem hordasz egyáltalán?
2020. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
52%

23# Van benne igazság, én pl általában az az napomat nem látom előre annyi minden közbejöhet, és közbe is jön. Az én munkámban ami állandó az a változás :)

Én olyat nem állítottam sehol hogy 40 év múlva heteroszexuális leszel hisz tulajdonképen most sem tudod pontosan mi vagy. Ez egyébként nem probléma mivel sokan felnőtt korukban fedezik fel hogy mégsem olyan a szexuális irányultságuk amilyet a társadalom elvárna és nem is kell az elvárások szerint élned hisz a te életed, neked kell hogy kerek legyen.

Én azt kérdeztem hogy 40 év múlva vajon mit fogsz mondani ha senki nem nyitja rád az ajtót.

Ehhez nem kell heteronak lenned, de egy bármilyen nemű társra idővel vágyni fogsz, és lehet hogy most jól elvagy a kis világodban de ahogy te is mondtad manapság bármi megtörténhet és már össze is borult a szépen felépített életünk.

Te tulajdonképen önigazolást keresel és mint mondtam az első hozzászólásomban, nem probléma mások számára hogy te nem vonzódsz egyik nemhez sem mivel senkinek semmi köze hozzá.

De ha felteszel ide egy kérdést akkor fogsz kapni egy halom pozitív és negatív választ.

A bugyis srácokkal ne foglalkozzál, amint kiderül hogy nőnemű itt valaki azonnal kapsz pár privát levelet :)

Én általában válasz nélkül hagyom őket mert úgysem tudom meggyőzni őket hogy nem a tanga a legkényelmesebb viselet a számomra, és akinek kicsi a mérete azon sem tudok változtatni :)

2020. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
26..ember menj és máshol unatkozz a bugyis fétiseddel...nem is a kérdéshez írsz. Nem horodk és mielőtt kérdeznéd semmi mást csak normál bugyit! mostmár húzás...bugyi fétises!
2020. nov. 18. 15:09
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem tartsál állatot mert akkor legalább nem lennél magányos 😊 megértelek hogy nem vonzanak a fiúk meg a lányok de magányosnak sincs értelme lenni én az voltam már életembe nagyon sokszor kiskoromba és nem volt jó szóval ha nem akarsz magányos lenni akkor tarthatsz házi állatot amúgy bocsi nem kell megfogadnod amit írtam csak megírtam hátha tudok neked segíteni.
2020. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Normál bugyi alatt szőrös nuninak kéne lapulnia, nem? :)
2020. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!