Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik sokat meztelenkednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik sokat meztelenkednek otthon (=nem csak fürdés és átöltözés idejéig), mikor kezdtétek?

Figyelt kérdés
Már gyerekként is olyan családban nőttetek fel, hogy megszokott volt meztelenül lenni és "így éltétek le az életeteket", vagy tini-/felnőttkorban szoktatok rá?

2020. nov. 18. 15:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én felnőttként kezdtem. Mióta egyedül élek
2020. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Már gyerekkoromban is meztelenül volt a család ha úgy tartotta kedvünk. 19L
2020. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, amióta saját lakásban lakom, azóta, mert néha szimplán lusta vagyok felöltözni...ha meg nincsenek itthon a kölykök, ellenben az asszony meg igen, faszán lehet vele szexet inicializálni
2020. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkortól kezdve így volt.
2020. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mióta egyedül élek! Tavasztól őszig ha jó idő van, mindig meztelenül vagyok. Úgy is alszok. f.
2020. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Családon belül ez nem okozott gondot nálunk. Mai napig barmikor. 24L
2020. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szintén akkor szoktam rá, amikor egyedül kezdtem lakni. Majd a barátom se bánta amikor összeköltöztünk.

Nyilván ezt nem fogom csinálni ha családom lesz, vagy ha a szüleimhez utazok.

2020. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a szüleimmel éltem, csak a meztelen alvás volt megszokott (kb. 13 éves koromtól). Tizenkilenc évesen jöttem el otthonról, azóta viszont nap közben is ruhátlanul töltöm a legtöbb időt - az aktuális otthonomban -, amikor csak módom van rá.
2020. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Már gyerekkorban, nem volt tabu, de azért direktben nem rohangáltunk mások előtt.
2020. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim prűdek voltak, én viszont már tizenévesként szerettem a meztelen alvást. Később egyetemistaként voltam először nudista strandon és akkor tudatosult bennem, hogy naturista hajlamom van :)


Azóta férjhez mentem és gyerekeim vannak (2 kamasz lány) senki nem járkál meztelenül a házban, de a fürdőszobába bárki bármikor bemehet kezet mosni. Nyáron a hátsó udvarban lehet nyugodtan napozhat meztelenül és nyaranta nem sok pizsamát mosok.

Én személy szerint örülök, hogy nincs a családban görcsös takargatás, elbújás, amit szüleimnél láttam.

2020. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!