Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy prostit elhivnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy prostit elhivnék randira akkor nemet mondana?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 17:42
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Megmondanà a tarifàt és onnantól te döntesz.
2020. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg. Valószínűleg 100.000 forintba kerülne egy 3-4 órás randi, de még lehet keveset is mondtam. A prostik ilyenbe nagyon ritkán mennek bele, mert nem éri meg nekik. Az ilyen emberekkel mindig csak a probléma volt. Amikor én voltam prostinál még nyáron, ott kínált kólával meg bonbonnal. Mondta egyik vendégétől kapott egy doboznyi kólát és 1 doboz bonbont és elmondta ki nem állhatja az ilyen vendégeket, mert azt hiszik az ilyen ajándékokkal, meg pénzzel többre nézi őket, mint más vendégjét. Elmondta a prosti ő ugyanaz tekint minden vendégre nem tesz különbséget. Na már most egy ilyen randinál direkt baromira nagy összeget mondanak, mert eszük ágában sincs vendéggel randizni, mert mindig többet gondolnak mint ami. Ez csak egy szolgáltatás még mindig, ami szexen alapul és nem párkeresésen.
2020. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd már azt a szerencsétlen prostit. Ha őt elmernéd hivni akkor egy normális lányt miért nem?
2020. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Sztem a stricijével randiznál😂
2020. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
2-es azért ez nem ilyen egyszerű nem lehet általánosítani hogy a prostik...Nem egyet ismerek aki örül az ajándéknak és apró figyelmességnek tekinti.Ahány ember annyi féle.
2020. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Általában óránként 20 ezer ilyenkor
2020. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon erős kisugárzásod kell legyen hozzá. Kb 1 a 100hoz az esélye, hogy bejöjjön a dolog, de nem lehetetlen.
2020. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha eleget fizetsz akkor persze.
2020. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!