Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért hisznek egyből extrém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisznek egyből extrém perverznek a nők mikor megtudják, hogy intim pc-m van?

Figyelt kérdés

Szóval amikor kiderül, elmondom, stb. Egyből azt hiszik, hogy durván perverz vagyok, és olyan igényeim vannak egy nő felé ami nagyon eltér a normálistól.

Mi lehet a megoldás? Vegyem ki? Titkoljam el és csak az akciónál derüljön ki?



#intimpc #nefogazzmertbeleakad
2020. nov. 18. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
egyaltalan minek van neked olyanod?
2020. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy 31/F.


1: a válaszod nem hasznos ;)

2020. nov. 18. 20:25
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
mert a nőknek igazi férfi kell, nem ilyen díszes pöcsű búza 🤣🤣🤣
2020. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
de kibsztal velem huha 😂 pontozd le eztis pls
2020. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagyna a pécéd. 🤷🏻‍♀️
2020. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

3: hmmm. érdekes megközelítés, általában a külsőmre a nem a búza szót szokták használni jellemzésnek.

A díszes pöcsről meg annyit, hogy mindenki kíváncsi rá attól függetlenül. Mondhatni felkelti a figyelmet és növeli az érdeklődést, de csak 1 alkalomra, ugye. Mivel én komolyat szeretnék, nem olyat aki kíváncsi, hogy milyen érzés, így elég nehézkes a dolog.

2020. nov. 18. 20:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Én ezt annyira undorítónak tartom,hogy el is menekülnék,amikor meglátom,vagy elmondod. Nem tudnék hozzáérni.L.
2020. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó és hasznos lehet, ha 1 alkalomra vagy nekik jó, amíg megnézik xddddd
2020. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
de tényleg, miért van? mit ad neked?
2020. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8: eddig csak pozitív vélemény volt róla.

9: neharagudj, hogy nem válaszolok érdemben, de ez nem számít. Ez olyan mintha a tetoválásokról, vagy a szakállról kérdeznél.


Azt hiszem ez a kérdés, illetve a megválaszolás félresiklott. Na nembaj, azért köszönöm a részvételt mindenkinek:)

2020. nov. 18. 23:40
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!