Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok és még soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és még soha nem volt orgazmusom.Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja feküdtem le először a barátommal, azóta rendszeresen szexelünk, amivel nincs gond, viszont orgazmusom nincs. Tudtok bármilyen tippet amivel sikerülhet?

Köszönöm!


2020. nov. 18. 21:45
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Btw, azelőtt àldoztàl éveket a masztira, hogy megismerd a tested, az erogén zónàid?
2020. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
kicsi a barátod pénisze
2020. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En mindjart 26 vagyok, huvelyi orgazmusom sose volt, csiklon keresztul pedig eloszor kb 2 eve
2020. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

32 vagyok, hüvelyből csak és kizárólag úgy tudok elmenni, ha én vagyok felül, és én irányítok. De így is sokáig tart és több év kellett, hogy kitapasztaljam.

Sajnos, nem tudlak bíztatni, mi ilyenek vagyunk, nehéz lesz, neked kell kitapasztalnod, egy fiú se tud ebben segíteni.

2020. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Vannak nők, akiknek érzéketlenebb a hüvely sajnos :(

Olyan pasi kell, aki gyakran kinyal, még rá nem jössz, hogyan sikerül. Amúgy próbáljátok meg ingerelni KÖZBEN a csiklót is. Hüvelykujjal masszírozza esetleg.

Több pózt próbáljátok ki, lehet h kutyába hátulról eléri a csiklót belülről. (merthogy ugye az befelé is van, és ott is lehet ingerelni)

2020. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. nov. 19. 11:42
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én tudnék Rajtad segíteni! Sikítanál a gyönyörtől!
2020. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát nekem 12 évesen volt az 1 orgazmusom ami csiklo volt. Még nem voltam fiuval es en nem nagyon ujjazom magam igy hüvelyi orgazmusom meg nem volt😅.
2021. jan. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!