Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerelmi bánattal, egy ismeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánattal, egy ismeretlen férfihoz átmenni?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakított velem a párom, mert lett valaki más a képben. Már kicsit jobban vagyok lelkileg, de azért még hiányzik.

Társkeresőn megismertem egy férfit, aki szimpatikus és áthívott magához, de nem tudom mi legyen, nyilván csak le akar feküdni velem, de én nem tudom... Még sosem volt egyéjszakás kalandom, és nem tudom jó ötlet-e, nem lennék-e még rosszabbul lelkileg.


Igazából még fiatal vagyok, élhetnék meg simán szórakozhatnék, sokaknak megy, könnyen belevetik magukat ilyenekbe, de én nem tudom rám milyen hatással lenne ez. Lehet jobban lennék és könnyebben túl lennék az exemen, kicsit vissza állna az önbizalmam, de az is lehet hogy fordítva sül el.


Ti csináltatok már ilyet? Mik a tapasztalatok? Jó ötlet volt, vagy megbántátok?


2020. nov. 18. 21:48
A kérdező szavazást indított:
Simán mennék, egyszer élünk, nem számítana
Érzelmek nélkül nem menne és még jobban felkavarná az érzéseimet
Nem mennék, sose csinálnék ilyet
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

ez csak rajtad múlik

van akinek jó ha van búfelejtőben más, van akinek csak ront a helyzeten

2020. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
52%
Ha neked attól lesz önbizalmad, hogy egy random faszi megdug...hàt csinàld.
2020. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Addig kell élni míg fiatal vagy.

Nekem sok kalandom volt viszont párkapcsolatban sose léptem félre.

Nem érzem magam k u r vának mert nem minden jöttmenttel feküdtem le, tudtam nemet mondani és állandó szex partnereim is voltak.

Negatív hatással nem volt rám, csak élveztem az életet.

De amíg nem próbálod ki úgy sem tudod milyen hatással lesz rád.

23n

2020. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonymousreview60 ***** válasza:
47%
Akkor itt az ideje, hogy kipróbáld az egyéjszakásat. Legalább kiderül, mennyire tetszik. Az ésszerűen legrosszabb forgatókönyv, hogy nem jön be, hátraarcot vágsz a pasinál és kész. Csak a védekezésre vigyázz, és érj haza 20-ra!
2020. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
ez a legnagyobb női hülyeségek egyike, a fa_sz amin kisirják magukat..
2020. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
#5 Csak ezzel áltatják magukat, legitimálják a kurvulásukat, "jaj hát most szerelmi bánatom van".
2020. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
ja nagyjából
2020. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Egy nulladik randi után eldöntheted, mennyire vonzódsz hozzá (persze ő is fordítva). Ehhez elég egy gyors kávézás valahol vagy egy séta A-ból B-be. Ha bejön, annyira, hogy meg is kívánod, akkor tedd meg - csak légy óvatos. Ha van olyan barátod vagy barátnőd, akire számíthatsz, hogy képes cselekedni akkor is, ha zűr van, annak mondd el, hová mész és kivel leszel.
2020. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%

Én átmegyek hozzád ha az segít. :)

35F

2020. nov. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!