Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek szemétség, ha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség, ha azt mondtam az albérlőmnek, hogy heti 2 szexért elengedek neki 1-2 hónapot amíg nem talál újra munkát?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 22:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
48%
Lélekszik = lefekszik. Bocs, elírás .
2020. nov. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk az is igaz, hogy eszébe juthatott volna, hogy később részletekben való fizetést felajánljon. Ha neki jobb inkább a szex, akkor meg így járt.
2020. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:

#39

Olvass vissza, már leírtam.


#42

Ez a részlet fizetés még soha nem működött. Általában, ha nagy tartozást halmoz fel egy bérlő, akkor fogja és lelép, te meg pereld be érte ha látni akarod a pénzed. Volt már ilyen és az volt a tanúsága, hogy még a kaució összegének az elfogyása előtt fel kell mondani. Nincs hitelezés, mert úgy se adja meg soha.

2020. nov. 19. 09:40
 44/61 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén. Nem vagyok erőszakos, de ha egy csaj ismerősöm mesélné hogy ilyet ajánlott fel neki a bérlője, szívesen behúznék egyet egy ilyen utolsó rohadéknak.
2020. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
34%

Tehát összegezve az itt jelenlévők válaszát:

1,Tartsd el ingyen

2, tedd ki az utcára és ne ajanld neki a szexet.

Ezekből nekem az jött le hogy ha először kidobja akkor nem lesz az alberloje. Utána már felajánlhatja neki hogy fizet bérleti díj/8 összeget dugásonként, mert akkor már nem él vissza a helyzetével mivel nincs kapcsolat köztük. Ezután a csaj kifizeti egy másik lakás bérleti dijakent a kapott összeget. Plussz ugye ott is kéne kaució meg a költözés költsége is ott lenne.. Most komolyan azt hiszitek hogy ez utóbbi opció nem gerinctelenebb mint az első?

Kérdező te meg mondd azt hogy legyen az elettársad pár hónapig amíg nem talál munkát. A lényeg ugyanaz de a sok birka lelkiismerete legalább megnyugszik...

2020. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
23%

Lenne lakasom enis felajanlanam ezt, ez üzlet semmi mas

Nem kibszni akar az alberlovel ahogy fentebb irta nem muszaj semmi

2020. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
74%

Szépíthetitek a helyzetet, de így visszaélni a helyzettel, mint a kérdező, rohadt gerinctelen húzás, undorító.

Az meg hogy valaki így jut szexhez szánalmas.

2020. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó. Kikezdhetetlen logika...

Ja nem :D

Azért a többség véleménye szerint ez helyzettel való visszaélés, szemétség. Aztán a te lelkiismereteden múlik, hogy mit kezdesz a véleményekkel.

Minden estre sajnálom szegény lányt, ha nincs választása, hogy vagy utca, vagy kénytelen lesz megélhetésből rácupanni a dákódra.

Kivéve persze ha az a helyzet, hogy lenne más lehetősége is, csak könnyebb neki dugni az albérletért. Akkor nem sajnálom.

2020. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, utolsó helyett 45-ösnek írtam a kikezdhetetlen logikát.
2020. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
65%
Felfordult a gyomrom ettől a kérdéstől. Nagyon aljas húzás.
2020. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!