Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyit vagytok otthon meztele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit vagytok otthon meztelenül?

Figyelt kérdés

Olyanokat kérdezek akik szoktak pucérkodni csak úgy. Csak alváshoz, vagy alvás előtt/után is, nagy melegben napközben, vagy bármikor az év bármely napján? Egyedül, vagy családostul?


Aki gondolja, írjon kort és nemet is.


2020. nov. 19. 09:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

alváshoz mindig

nyáron sokszor napközben is

2020. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron sokszor vagyok így, amúgy alvásnál, meg előtte.
2020. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Tavasztól őszig ha jó idő van, mindig meztelenül vagyok itthon. Úgy is alszok. f.
2020. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

En is.Az egesz család.Fater azért felvesz egy franciasapkát,mert azt tartja,hofy a választékos öltözék fontos egy gentelman számára.

Nagyi nyitotta meg annakidején a nudistastrandot.Most is meztelen jár- kel a konyhában,csak járóbot van nála.

2020. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Alváshoz mindig, nyáron meg elég sokat. Ne írj privit - de van hogy a kertbe is úgy megyek ki, szerencsére nem látni be az utcáról.
2020. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően sokat, télen is, nyáron is, csak fagyban nem fekszem ki a tetőteraszra napozni. 😂
2020. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Alvás mindig meztelenül, kivéve ha valamelyik gyerek barátja/barátnője itt alszik. Ébredés után, csak akkor öltözök fel, ha megyek valahova. Ha nem akkor akár egész nap elvagyok pucéran. Este pancsi után már szintén pucéran. 47F
2020. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak alvásnál vagyok meztelenül, ha nem kell sehová sem mennem, akkor felkelés után is egész nap meztelenül vagyok itthon egész évben. Persze egyedül. Én nagyon élvezem, ha mindent meztelenül csinálhatok.F
2020. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
81%
Én is mindig meztelen vagyok,és nem csak este!!Hegeszteni szoktam a műhelyben és husqarnaval fát aprítani meztelenül.
2020. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül élnék, 0/24-ben meztelen lennék itthon. (Volt ilyen 2 hét, párszor ismétlődve... :) )


Így csak este és/vagy reggel, amikor fürdök, akkor szoktam a fürdőszoba és a szoba közt meztelenül közlekedni. Max 5 perc.

2020. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!