Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kedves férfiak titeket mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak titeket mi izgat fel legjobban ? mi az amit szívesen ki próbálnátok egy nővel de nem mernétek neki elmondani ?

Figyelt kérdés

lassan 6 éve vagyunk együtt párommal nagyon aktív szexuális élettel

a lángot bizony muszáj fent tartani de az összes kártyám ki terítettem már neki

szeretném ha én adnám meg neki amire vágyik és nem más.

ötleteket várok

Férfiaktól nem fiúktól!



2020. nov. 19. 13:32
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

ezek alap dolgok amiket leírtál nálunk!

inkább a párcsere felé vagy plusz lány felé hajlunk

2 pasi fel állás már volt de ez inkább csak nekem jó nem neki :D

2020. nov. 19. 14:02
 12/28 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzá tennék vidéken élünk messze a fővárostól ott azért könnyebb párt vagy lányt találni mint erre

ezért vagyunk meglőve

szoktunk menni buliba pestre,siófokra de ott is hirtelen max olyat tudsz hívni akiért fizetni is kell én meg azt nem akarok :D

2020. nov. 19. 14:05
 13/28 kisördög1 ***** válasza:
100%
Ne gondold! Azért a bulikban sok minden előfordul, és abból ahova jártok azt gondolom nem laktok annyira az ország szélén. Amúgy sajnos most a "helyzet" miatt ezek az opciók kilőve, marad a netes keresés
2020. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
63%
6 év alatt kiégtetek? Mi 20 év után sem unjuk egymást.
2020. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha a többes felállás érdekel titeket akkor a swinger klubbok is érdekelhetnek akár csak nézőként vagy hogy titeket néznek esetleg beszállónak vagy hozzátok vagy másokhoz.

Sokáig mi is keresgéltünk plusz lányt vagy párt de hasonló tapasztalatok voltak, csak szájkaratésok vagy olyanok akik felé nem volt meg a kellő vonzalom alkat viselkedés vagy kor miatt...

Késöbb váltottunk és a Goldengate-en már könnyebben ment.

Bár itt is voltak kamusok. Nekünk az jött be hogy nyaralással utazással kötöttük össze. Pl: elmentünk Hévízre vagy a balaton köré valahova egy hosszú hétvégére és ott beszéltünk beg találkozót. Közösen vettük ki a szállást, a másik pár is tudta miről van szó és mi is, de nem volt semmi kötelező. Elvoltak napközben a csajok is meg mi pasik is. Este meg már minden jött magától. Pár alkalom után olyat is találtunk akivel egy hetes tengerparti nyaralást is bevállaltunk.

Ha ebbe láttok fantáziát akkor a lényeg hogy alaposan válogassátok át kivel mentek, elötte mindenképp sok beszélgetés, hogy kezdő szimpátia legyen, plusz legalább webkamos közös beszélgetések hogy lássátok hogy valós pár a másik is, vagy lány ha épp olyat találtok, de azt jóval nehezebb...

Sok sikert!

2020. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

de sajnos az ország szélén lakunk vas megyében :D


goldengateztünk mi is egy ideig lehet beszéltünk is ott :)

elég extrém képekkel kerestünk párt vagy lányt :D


de igen sajnos minden esetben így jártunk szájkarate hősök vagy kiégett mamik és papik.


mi is most így szerettük volna nyáron siófokon de nem jött el a lány

buliba pedig hiába itattuk "etettük" őket valahogy féltek a végén belemenni :D

2020. nov. 19. 14:35
 17/28 kisördög1 ***** válasza:

Csak lány beszállót, olyat aki csini is nem könnyű, de azért lehet. Az előző hozzászólónak volt jó ötlete, pl. swinger házibuli vagy klub. :)

Persze egyedi a dolog, de nekem pont a közeletekben lett volna pályám, de nekem messze volt anno (Baranya megye).

Milyen korosztályban keresgéltek?

2020. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

a swinger klubbok nekem már lehet kicsit sok kicsit azért intimebben szeretném ezt megélni.


én 26 éves vagyok párom pedig 34.


nekünk meg pont a te közeledbe lett volna egy érdekes pár de sajnos messze voltak :D


Hát igen én pedig csini lányt szeretnék kell a vonzalom :)

2020. nov. 19. 14:49
 19/28 kisördög1 ***** válasza:
100%
Párt könnyebb találni az biztos.
2020. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
hát nem mondanám könnyűnek neki is nekem is megfeleljen illetve a pár is szimpatizáljon velünk ez azért nehéz
2020. nov. 19. 15:02
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!