Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Prostizás/kurvázás mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostizás/kurvázás mennyire jó élmény ? Mindenkinek való ? Van itt olyan aki már volt és csalódott benne ? ( és például nem ment többször utána )

Figyelt kérdés

nov. 19. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha lusta, semmirekello “noket” akarsz tamogatni, akkor hajra. Gratiszba kapsz egy kis fertozest is. :D
nov. 19. 14:53
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

igen sajna a fertőzés valós félelem én való színű elkaptam valamit még nem tudtam elmenni orvoshoz na meg a járvány miatt sem ez a legelső

a lényeg hogy életem első szexe és rohadtul sok idegességet okoz ráadásul még csak annyira jó sem volt.

NE menj (esetleg majd ha valamilyen szinten lezárul a járvány)

ne menj (jó tanács)

nov. 19. 14:58
 3/13 A kérdező kommentje:
Most a járványt tegyük félre, most így járvány alatt én sem mennék, csak foglalkoztat a kérdés ( tegyük fel hogy 2019.11.01 van most )
nov. 19. 15:00
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

akkor sem ajánlom

legyen 2012

nov. 19. 15:02
 5/13 Miquel ***** válasza:
79%
Most úgy őszintén! Mi a fenét akarsz a prostitól? Egész életedben rájuk akarod költeni a pénzedet? Mért nem csajozol inkább?
nov. 19. 15:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a covidra gondoltam, hanem szexualis uton terjedo betegsegekre
nov. 19. 15:04
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Számomra nagy élmény mindig

Olyan nőkkel lehetek és annyival akikkel a nagy átlag soha

És mi mindent ki lehet próbálni

Kb 11 év alatt az esetek úgy 85 százalékában elégedett voltam mindig.

Ahol nagy árverés volt pl más fogadott mint aki hirdetett, vagy dagadtabb rögtön otthagytam. Aki kamus ne maradjatok

nov. 19. 15:33
ORGANIC SHOP EPRES DESSZERTEK AJÁNDÉKCSOMAG (TESTRADÍR, TESTÁPOLÓ MOUSSE) 2 X 450ML
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Átverés na
nov. 19. 15:34
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

7-es, kicsit önellentmondásba keveredtél... :D

De, a nagy átlag simán kefélhet “velük”, mert ezek a “nők” pénzért akárkivel szexelnek...

Úgyhogy ne érezd magad raj csávónak azért, mert egy 20asért hozzád ért egy k*rva xD

nov. 19. 15:47
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

5:

Mert tudja, hogy nincs esélye a nőknél valamilyen okból kifolyólag.

nov. 19. 16:46
1 2
Unatkozol? Gyere játszani!

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!