Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiú szemében ez undorító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú szemében ez undorító volt? Titeket mennyire taszítana?

Figyelt kérdés
Eddig, ha volt valami egy sráccal, mindig "számítottam rá" előre és úgy készültem. Mivel nincs most senkim ezért alapból nem szoktam túlzottan borotválni, mert kellemetlen érzés és macerás. Csak az alap konfortérzetemnek megfelelően szoktam kicsit, meg olyan sport a hobbim, amihez a bikini vonalat így is úgy is rendben kell taratni. Most is így volt és úgy alakult, hogy lefeküdtem valakivel. Szerencsére akkor nem görcsöltem rá a szituációra, de (és előre bocs a részletezésért) a "háromszögön" is volt azért meg a szemérem domboknál eléggé. Mondtam neki, hogy nem teljesen vagyok borotvált és aztmondta,hogy nem probléma,de mit mondhatott volna? 😅 Kicsit ráparáztam így utólag.

2020. nov. 22. 20:11
A kérdező szavazást indított:
Nálam alap, hogy egy lány teljesen csupasz legyen.
Jobb, ha nincs, de ettől még tudom ugyanúgy élvezni.
Egyáltalán nem lényeges.
Egyéb. (indokold légyszi)
60 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Van akinek ez még tetszene is.
2020. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenből ne csinálj problémát.
2020. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lazy Lover ***** válasza:
85%
Nekem a szőrös tettszik nem gond ha olyan
2020. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha már ott tartok valakivel, hogy a bugyijában keresgélek, hidd el, hogy nem lomboz le a szőrzet megléte/hossza. ;)
2020. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

egyéb: minél több szőr meg van hagyva, annál izgatóbbnak találom

30f

2020. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván ő is érzékelte, hogy ez így hirtelen jött, úgyhogy ha normális, még akkor is elnézi ezt, ha amúgy nagyon nem szereti a szőröset. Ha nem rendes ennyire, akkor nem ez lesz a legnagyobb probléma. :)


Amúgy az alapján, amit leírtál, ez még messze nem az igénytelen kategória, akár hosszú távon is bevállalnám, ha olyan párom lenne, akinek így komfortos.


Ha lesz folytatás, akkor alkalmas pillanatban nyugodtan kérdezd meg, zavarta-e, és meg fogja mondani, plusz jól is fog esni neki, hogy figyelmes vagy.


Sok szerencsét! ;)


26F

2020. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Pont egy ilyen eset után jöttem rá, hogy engem nem a csupasz punci izgat, hanem az enyhén szőrös, ilyen 1 cm szőrrel. Pontosabban megdugtam egy csajt, aki nem számított rá, hogy dugás lesz, és neki is már megnőtt a szőr elég jól. És olyan szinten felizgatott ez a tény önmagában, hogy hihetetlen. Még én is meglepődtem ezen. 24f
2020. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
A lényeget legalább is számomra leírtad. Te érezd magad konfortosan aztán ha még összejártok majd kialakul hogy mi a véleménye, aki ezen meg fennakad nem érdemel nőt!
2020. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Ne legyél már ekkora csicska, nem tartozol senkinek tökéletes babapuncival.
2020. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Pár éve mikor összejöttem egy csajjal, másnap lefeküdtünk. Nagyon nagyon szőrös volt, de nem érdekelt, mert szerelmes voltam belé. nem a szőrösségbe/szőrtelenségbe, hanem ő belé.
2020. nov. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!