Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki szereti a latex, lakk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki szereti a latex, lakk, bőr, PVC fétist?

Figyelt kérdés

Akire valamelyik vonatkozik az írja le, hogy hány éves és milyen nemű. Illetve írjátok le, hogy miért szeretitek?

Szívesen beszélgetnék és ismerkednék ilyen fetisű emberekkel.



2020. nov. 25. 03:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Inkább latex. 41N
2020. nov. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Latex és pvc
2020. nov. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nálam PVC a befutó. Mind1 mi, csak zörögjön. Kb. 12éves lehettem, mikor merevedésem lett a tapintásától, hangjátó. Persze akkor még nem tudtam mi ez😊


42f

2020. nov. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2.kommentelő.

A latexben mi tetszett meg nagyon? Illetve a latex zárt maszkokat amin csak orrnyílás található mennyire szereti?

2020. nov. 25. 12:17
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy,mindkettőt szeretem.Izgat szexuálisan. #1-es írhatok?
2020. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#1-es tudnék beszélgetni veled a latexról? Kíváncsi vagyok, hogy egy hölgy hogyan vélekedik erről.
2020. nov. 26. 13:42
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok,igen.
2020. nov. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Először gyerekkoromban, a 90-es évek elején találkoztam a szóval, akkor nekem fényes, műszálas anyagból készült cicanadrágot jelentett - egyszerűen azt mondták rá, hogy latexnadrág.


A fétis egyrészt mindannak a gyűjtőneve, amit általában értünk alatta, azaz magába foglalja azokat, akik láncokban, szögekben, bőrben, pvc-ben, talpig feketében érzik jól magukat, és az összes olyan tárgyat, amit fetisizálhatunk. Cipőket, kesztyűket, lufikat, mindenfélét. Amikor azt mondjuk gumi fétisem van, akkor nem feltétlenül gondoljuk azt, hogy a gumi simogatása nagy fokú gyönyörhöz és lelki kielégüléshez vezeti az illetőt, köznapi értelemben inkább azt gondoljuk, olykor szívesen visel magán gumiból készült dolgokat.


Én 54 éves vagyok és nekem nem áll jól egyik se mert már kicsit tulsujos vagyok. De fiatalabb koromban volt latex nadrágom szerettem is, az öcsém bőrdíszműves így volt jó pár bőr cuccom.

2020. nov. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem épp latex de hasonló dolog. Nekem a fétisem a fényes nylon ruhák nacik, dzsekik.

Gyerekkoromban úgy kb 12 éves koromban volt egy fényes nylon síoverálom, akárhányszor felvettem, merevedésem lett. Azóta kedvelem az ilyesmit. A pvc is bejön részben.

2020. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9 bocsi lemaradt: 35/F
2020. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!