Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Álmomban elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban elélvezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Néha ugy érzem hogy alvás közben (akár emlékszem az álmomra akár nem) elélvezek. Teljesen ugyanaz az érzés, de nem vagyok annyira nedves ott lent mintha valóban ez történt volna. Lehetséges tényleges elélvezni alvás közben? Vagy ez csak az agyamban létezik? Vagy esetleg volt valakinek hasonló élménye? Ez normális? Köszönöm a válaszokat! 25/L

2020. nov. 25. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Létező dolog, bár a férfiaknál gyakoribb, de a nőknél sem lehetetlen.
2020. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"agyamban létezik?"

Igen, mivel maga az orgazmus is egy idegi reakció az agyban. Nem feltétlenül kell hozzá fizikális inger.

2020. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es, nem, pont, hogy a noknel gyakoribb.

Velem is volt mar csomoszor.

2020. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem fiatalabb koromban volt hasonló.

Ezzel együtt most éjjel pont ilyet álmodtam, és úgy keltem fel, hogy igen hegyes volt a cerka.

Kár volt még felébredni. 🤭

F

2020. nov. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Annyira jó lenne újra ilyet álmodni. Másban nincs részem, hiányzik :(


31F

2020. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia igen, van akinél könnyebben van akinél nehezebben, de nagyon sokan élnek át ilyet. Általában fiúk, de lányoknál is előfordul

19/L

2020. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első álmomban volt...
2020. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!