Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Zavar ha látja a pasi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha látja a pasi az arcomat mikor szexelünk. Pasik ti nem gondoljátok azt hogy milyen béna fejeket vág a csaj mikor élvezi?

Figyelt kérdés
Emiatt nem is tudom magam elengedni vagy csak olyan pozba akarom csinálni hogy ne lássa. Tiszta hülye vagyok nem tudom miért van ez bennem.
2020. nov. 25. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is írni akartam, hogy hülye vagy, mire elolvastam, hogy magadról ugyanezt írtad 😋 Én is idétlennek tartom a saját arcom pasiként, de a lányok szeretik nézni, gondolom, ahogy élvezünk. Mi is a lányokat, nagyok szexik vagytok élvezés közben, nyugi :)
2020. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Hát ilyet még nem is hallottam. Akkor húzz tescos zacskot a fejedre, kész :D
2020. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted miért verjük a végén a fejükre?
2020. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Béna? Arra érted, mikor nagyon szexin néztek ki, ahogy beleélitek magatokat? F
2020. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én férfiként rendszeresen megkapom, hogy eléggé ijedt fejet vágok szex közben. de hát muszáj koncentrálni, hogy ne süljek el hamar, az arckifejezésre ügyelni már nem marad energia
2020. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm vagy engem néz, vagy csukott szemmel élvezi és markolászik engem, vagy csókolózunk közben. Nincs semmi idióta arckifejezés. :)
2020. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel régebben én is így voltam egészen addig amíg a párom meg nem erősített abban hogy semmi ilyenről nincs szó. Sőt, pont hogy nagy élvezettel látja hogy ennyire élvezem a dolgot. Szerintem ne aggódj emiatt, mert így nem is tudod elengedni magad teljesen.
2020. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az a béna fej?

Arra gondolsz, hogy elengedve magát élvezi, hogy gyönyört okozok neki? Nekem pl tetszik! És arra ösztönöz, hogy újra és újra orgazmust okozzak neki! F.

2020. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!