Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Intelligens lányok! Ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens lányok! Ti hogyan küzdöttetek meg azzal, ha volt egy társadalmilag kivetett, (esetleg) "perverz" vágyatok? És mi volt az?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat... de miért kéne megküzdeni ezzel?

A szexuális vágyaim csakis rám és a partneremre tartozik. Előtte pedig nyilván nem kell égjen a fejem.

2020. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem miért kellene megküzdeni ezzel, amikor ezzel csak a párom szembesült, aki teljesen nyitott volt rá.
2020. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1) Elfogadtam önmagam. 2) Nem kötöttem mindenki orrára. Ha teljesen átlagos lenne a szexuális életem akkor sem kötném a szomszéd Julis néni, meg a kollégák orrára hogy hányszor, milyen pózban mikor volt szex a párommal mert semmi közük hozzá.
2020. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!