Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt akarja hogy sugar girl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarja hogy sugar girl legyek?

Figyelt kérdés
Beszélek egy férfival.Hónapok óta próbálkozik, gondoltam oke mert cukinak tűnik,adok neki lehetőséget. Soha nem is halottam ezt a szót, csak napok óta már többször le írta."sugar girl" És utána olvastam. Hozzá tette ha nagyon megkedvel, akár komoly kapcsolat is lehet köztünk. Én nem hiszem hogy ezt tudnám érzelmek nélkül csinálni. Az a baj, hogy biztos szerelmes leszek. El kezdjem így, hogy várom hogy talán ő is akar majd többet sex kapcsolatnál?
2020. nov. 28. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért dug téged, ennyi. Érzelmileg nem kellesz neki, csak ha a farka feláll és ki kell neki facsarni. Keress másikat mert te fogsz rosszul járni.
2020. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, cica, téged sem az eszedért fognak elrabolni.


Feküdj vissza, szombat van.

2020. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a pasi azt mondta neked hogy lehetsz a K*rvája, neked még kérdést kell kiírnod róla? Csak úgy tájékoztatlak, a sugar girl az egy fizetett szerető, akit mutogatnak meg dirigálnak neki.
2020. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Soha nem hallottam ezt.🤷🏼‍♀️Kár hogy nagyon tetszik, nehéz így tovább lépni.
2020. nov. 28. 16:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, hogy érted hogy mutogatnak?
2020. nov. 28. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne lépj bele ebbe a kapcsolatba, csak egyoldali szerelem lesz a részedről. Bármilyen kedvesen szépen beszél veled, Csali! - hogy meglegyél neki, és mint szexkapcsolat.
2020. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne, én is keresek sugar girlt, de ha azt érezném akár rajta vagy rajtam hogy több mint csak szimpátia vagy szex akkor összejönnék vele komolyra, ne rontsd el az életed annyi pénzt nemér ez
2020. nov. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van,ez gáz akárhogy nézem nem jövök ki jól a dologból.
2020. nov. 29. 08:16




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!