Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, ti ha nem veríték ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ha nem veríték ki több mondjuk 4-5 napig akkor mit vesztek észre magatokon főleg sperma mennyiség, szín, pénisz és hereméret tekintetében? Hányat lőtők elélvezéskor? Életkortok is írjátok le.

Figyelt kérdés
Én ha nem verem ki 4-5 napig már látszik a heréim méretén, hogy nagyobbak a sok spermatol. A merevedesem is jobb, talán a farkam nagyobb is. Természetesen jobb érzés kiverni és jó sok sperma is jön. Nektek mennyi jön, mennyivel több mintha minden nap vernétek? Messzebbre lőtők ilyenkor? Más színe van ilyenkor? Mert szerintem ilyenkor az első az kicsit kocsonyasabb, de a második már szép fehér mint a tej.

2020. nov. 28. 14:16
A kérdező szavazást indított:
Több spemám van
Több és fehérebb spermám van
Ugyan annyi a spermám
Nem fehérebb a spermám
Több és fehérebb a spermám és a hereim is nagyobbak
Csak a hereim nagyobbak
Hereim és péniszem is nagyobbak
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fehérebb. Gyöngyházfényű! :D

Azt meg szerintem kb óvodásként próbáltam utoljára, hogy 4-5 napig ne verjem.

2020. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem van ilyen hogy 4-5 napig nem csinálom, de nem szoktam figyelni mikor milyen csak jobban esik mintha mindennap csinálnám (volt ilyen is csak ráuntam)
2020. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

En alapbol 8-10hatalmasat spriccelek.


De volt mar, h 13at +meg folyt is.

2020. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem nő meg attól a heréd mert nem vered

a herék nem tárolnak az a gyártó egység

2020. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Több és fehérebb is, és érzésre keményebb ilyenkor a farkam.

És ilyenkor sokkal jobb érzés el élvezni, mintha minden nap verném.

21 vagyok.

2020. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pár nap után nagyobb a mennyiség,és sűrübb is lesz a cucc.Függ attól is mennyi folyadékot fogyasztasz.Az meg mennyiséget lövök sose számoltam még😁
2020. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb a dzsimmi ilyenkor nyilván,fehérebb a "tej" ill jóval több lövést adok le. (Kb +4 vagy akár 5 is) és keményebb a dzsimmi is
2021. jan. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nekem is megy a 10,15 spricc, pedig már 67 éves vagyok!
febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!