Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális dolog hogy hiányzik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy hiányzik a szeretőm és ha van mennyit foglalkoztok a szeretőtökkel?

Figyelt kérdés

Nem tudunk minden nap találkozni.

Mikor nem tudunk együtt lenni akkor nagyon hiányzik.

Nem vagyok szerelmes bele.

Más is így érez ilyenkor?

Ti mennyit foglalkoztok a szeretőtökkel? Napi kapcsolatban vagytok?


2020. nov. 30. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem már nincs ilyenem, de amíg volt szeretőm úgymond (férfi vagyok, egy csajjal kavartam, akinek volt barátja), addig rendszeresen összejártunk. Igazából nem hiányzott, nem volt kötelék közöttünk, de mikor egy hét eltelt dugás nélkül, akkor már vágytam rá nagyon, illetve magára az együttlétekre, mert nagyon szenvedélyes volt. És utána még jólesett egy filmet megnézni, összebújni kicsit, akár ott is aludni.
2020. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!