Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Káros tud lenni a túl sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Káros tud lenni a túl sok maszturbáció?

Figyelt kérdés

Káros tud lenni az egészségre a túlzott mennyiségü maszturbáció?


24 éves fiú vagyozk. Hétköznap, munka miatt 4-5 alkalommal, hétvégén viszont 8-10, vagy több alkalommal esik meg.


Az esetleges egészségügyi következmények érdekelnének inkább, nem pedig az, hogy hozzá szokom a kezemhez s nem fog kielégíteni egy nő.

Mivel nincs lehetőségem nővel lefeküdni, ezért is gondolom, hogy ilyen sokszor csinálom, továbbá ezért sem fontos a mással való szexben előjövő probléma.

Kizárólag az esetleges egészségügyi problémák, mert néha én is soknak érzem. Tegnapi 14 alkalmat példát példáúl.



2020. nov. 30. 15:24
A kérdező szavazást indított:
Szerintem normális.
Szerintem káros.
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem káros. Nekem átlag napi 4-6 és ez 12 éves koromtól így van.
2020. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 alkalom az több, mint sok. Én napi 2-3-szor ki kell verjem, és ezt is soknak érzem már. Nem káros, de pl már hozzászokott a szervezetem ahhoz, hogy sok spermát kell termeljen, mert ha 2 napig nem ürítek, már zsibbadnak a heréim.
2020. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez több mint átlag

De problémád nem lesz belőle

2020. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt te csak hiszed,hogy a kettő szétválasztható.

Az nem egészségügyi probléma,ha a f..od 30 eves korodra egy erzeketlen bot lesz?

Szerinted a bőr alatti receptorokkal,idegekkel mi történik?


A masik a napi aktivitásod kb a nullához kőzelít.

Ha te 14 szer kivered a f...at,akkor az nagyjából azt jelenti,hogy egesz napodat fveressel töltötted,es máson se jar az eszed,csak a p..chöd kőrül.Ez az ,amikor befordul valaki,és a való vilag helyett egy elkepzeltben él.


Csak ennyi lesz veled,semmi több.


Viszon Nem lesz baja sem a szivednek,sem a majadnak,es a tojasaid sem esnek le.A tested ugyse tud többet adni magából,mint amire képes.Tehát ha majd a26 ik után nem tudod felallítani,akkor az azért lesz,hogy megvedje magát tőled .

2020. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem mindenkinek adatik meg, hogy ezeket a vágyait másvalakivel élhesse meg, így sajnos marad ez.

Ezért írtam, hogy ezen a területen nem számítanak a negatív hatásai, csak olyan egészségügyi szempontból, ami káros lehet.

Nyilván nagyon sokat jár akörül az eszem, mivel mindig is vonzott az az élvezet, viszont még nem lehetett benne részem, így gondolom emiatt többet gondolok rá s valahogy le kell vezetni.

De nem egész nap, hisz hétköznap 8 vagy 12 órát dolgozom. Bár sokszor előfordúl, hogy itt bent is muszáj kimenjek egy nyugis helyre, mert nem bírom ki hazáig.

2020. dec. 1. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!