Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Káros szenvedélyektől megszaba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Káros szenvedélyektől megszabadulók, dohányzás, ital, stb., milyen módon változott meg a szexuális életetek? Szex minősége, hossza, gyakorisága? Mi, mik változtak? Férfiaknál erekció, sperma minősége, íz és álag? Nöknél orgazmus készség, punci íze?

Figyelt kérdés

Mindenki tapasztalata érdekel, aki megszabadult egy, vagy több káros szenvedélyétől. Kérem, hogy írjátok a végére, hogy milyen korúak vagytok, és hogy nő, férfi, vagy éppen házaspár vagytok.

Köszönöm!



2020. dec. 1. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ezt követjük!
2020. dec. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi :D cigiztem de nem erzek magamon valtozast...22vagyok 4év cigi (3évig napi 1 doboz)
2020. dec. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem utóbbi években megnőtt a libidóm. Most ahogy mondod, nagyjából akkoritól mondható mikor leraktam a cigarettát. Sosem kötöttem vele össze, de most sem vagyok biztos benne, hogy attól van. Ugyanis mostanában meg megint kezd visszaesni.

43n

2020. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3#


Logikus, a nikotin kutatások csökkenti a libidót

2020. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*kutatások szerint
2020. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez erdekel, kovetem.

Parom tette le egy honapja a cigit. Kivancsi vagyok, mi valtozik.

2020. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom káros szenvedélynek számít-e az érzelmi evés.

Mióta azt normalizáltam, jobb lett a szexuális életem, ugyanis sokkal szebbnek látom magam, több az önbizalmam.

2020. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Régen sokat fingottam, de mióta leálltam eredményesebb vagyok a szexben
2021. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi változás. Nyilván nem fogom kóstolgatni magam, de nem történt semmi. Meg nem tervezem véglegesen elhagyni csak szüneteltetem.
2021. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Heroin, kokain, cigi, pia . Már semmi sincsen kb 15 éve. (Függőség) Igazából semmi sem változott. Szexuális téren..Vagyis de. Szeretem a rossz lányokat, mert ahhoz voltam szokva. A kertvárosi kislányok nem izgatnak fel. Ha valaki túl jó lelkű, nem esik jól vele a szex. Szeretem ha egy lány rossz. Vagy legalábbis tud rosszalkodni.
2021. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!