Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval nem szexeltem már egy éve, de akkor is csak úgy, hogy rám erőltették, hogy úgy mondjam erőszakosan bántak velem így mellőztem ezt a dolgot a lelkem mélyére, de ez előtt sem nagyon érdekelt a szex. Egy év után rávettem magam arra, hogy kipróbáljam milyen az, ha magamhoz nyúlok. Egész jó, de visszagondolva azt gondolom, hogy megvagyok nélküle is tökéletesen és erre is általában két havonta egyszer vagy havonta egyszer keritek sort, de mindig meg is bánom, mert hiába tudok el élvezni, a végén azt gondolom mindig hogy meglettem volna ez nélkül. Szexre pedig még csak gondolni sem tudok, az egyáltalán nem vonz.


19l



2020. dec. 2. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
nem, csak fiatal
2020. dec. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Tekintsünk el attól az erőszakos pillanattól, az más lapra tartozik!

Véleményem szerinte a te korodban nem normális, hogy ennyire nem igényled a szexualitást.

Viszont ezzel együtt nem biztos, hogy aszexuális vagy, lehet csak valami lelki gubanc, vagy a neveltetésed során alakult ki benned, amolyan lelki furdalás a szex terén.

F

2020. dec. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem egyértelmű. Adj magadnak időt. Majd ha tényleg szereted és elfogadod magad úgy ahogy vagy, és akkor sem érdekel a szex... akkor gondolkozz ezen tovább.
2020. dec. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Saját példámból kiindulva még bármi lehet veled. Csak engedj magadnak teret, majd jönnek a dolgok maguktól, ha jönni akarnak. Ha meg nem, akkor megvan a válasz. :)


Én 25 éves koromig nem tudtam magam egyértelműen meghatározni ilyen téren. Kellett tapasztalat és rengeteg önmegfigyelés.

2020. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy bírom, amikor valaki megkérdezi, hogy "aszexuális vagyok? " és csupa olyan infót ad meg, amiből még csak besaccolni sem lehet :D


Aszexuális az, aki semmilyen nemű embert nem tart szexuálisan vonzónak. Tök mindegy, szeretsz-e szexelni, hányszor szexeltél már, hány orgazmusod volt stb. Ezek mind lényegtelen infók, nem lehet belőlük következtetni semmilyen szexuális irányultságra, így aszexualitásra sem. Az egyetlen dolog, amiből lehet, az az, hogy kit tartasz szexuálisan vonzónak és kit nem.

2020. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!