Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy lány esetében ti elítélend...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány esetében ti elítélendőnek tartjátok, ha szüzességét nem komoly kapcsolatban, inkább csak “futókalandban” veszíti el? Illetve szerintetek is ebben a korban ez egy alapvető “szükséglet”?

Figyelt kérdés
18 éves múltam, még nem volt kapcsolatom, de elég sok fiú érdeklődik irántam. Mindig is úgy gondoltam, hogy várok az “igazira”, de mostanában egyre inkább vágyom akár csak egy lazább ismerkedésre, “összejárogatásra”, és a szexre is. Korulottem már mindenki párkapcsolatban van, és barátnőim is arra bíztatnak, hogy élvezzem a fiatalságot, ismerkedjek és használjam ki a szabadságot, hogy akkor és azzal fekszek össze akivel akarok.

2020. dec. 12. 01:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Én nem ítélném el. De én már nem is vagyok 18 éves.
2020. dec. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

nem itelem el, de azert azt is vedd figyelembe, hogy ezek a sracok tobbsegeben csak meg akarnak bszni parszor es aztan jo esellyel lelepnek. egy ilyen nem biztos, hogy annyira figyelni fog rad az elsonel, mennyire kellene ahhoz, hogy jo legyen.


azert 18 evesen ez boven nem ‘letszukseglet’ siman tudsz meg varni vele es nem kell az elso sraccal osszefekudni, aki szepen nez rad. nem kell az igazira se varni, de valami arany kozeput nem artana.

2020. dec. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem ítélem el. De benne van a pakliban, hogy ha később komoly kapcsolata alakul, meg fogja bánni hogy siettette a dolgot.
2020. dec. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el. Ugyanakkor szerintem megbánod.
2020. dec. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%
Én elítélem. Mondjuk alapból a bioszex (fűvel-fával) is kicsit elìtélendő dolog.
2020. dec. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítélkezem emiatt. Ez olyan dolog, amit mindenkinek magának kell eldöntenie, kivel, mikor hogyan akarja. Na meg a másik, hogy hiába tervezget az ember, nem mindig úgy sikerül.

Én is ábrándoztam arról anno, hogy majd a nagy (plátói) szerelmemmel lesz az első és életem végéig együtt élünk majd boldogan. Aztán végül egy futó kaland lett az első alkalombol, valaki egészen mással, aki mér egy másik szerelmem volt, igaz, utána 1-2 éves kihagyásokkal még kétszer összejöttünk, hosszabb távú kapcsolatra. Szóval futó kaland is volt az illetővel, meg később rendes kapcsolat is.

Nincs erre recept, ne azzal foglalkozz, ki mit gondol. Éld az életed, ahogy te akarod.

2020. dec. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, végülis az erkölcsi értékítélet valóban nem a társadalom véleményén alapul...
2020. dec. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

"és azzal fekszek össze akivel akarok."


Hát akkor egy r*banc vagy, és úgy fogol vissza emlékezni a fiatalságodra.

2020. dec. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó. Nem r*banc. A rib*ncság megnevezés alól sokak szerint kivételt képez, ha nem foglalkozik azzal, hogy mit gondolnak mások. Tehát foglalkozik, akkor r,banc. Ha nem, akkor nem r*banc.
2020. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17%
Akkor k*rva, más megnevezés nem tetszik.
2020. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!