Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki csak megdugni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és még szűz. Mindenki akivel csak találkoztam eddig szexet akart. Volt egy pasi akibe nagyon szerelmes voltam de elhagyott mert nem feküdtem le vele 1 hónap után.. Ha valaki esetleg megtetszik arról is hamar kiderul hogy amúgy csak szexet akár és ennyi. Vagy ha nem is csak szexet akkor És ezt így sokan nyíltan közlik is hogy jó akkor csak egy éjszaka aztán ennyi volt.

Vagy nem is közlik hogy csak egyéjszakást akarnak de már rögtön a szexen van a téma és hogy mikor fekszünk le.

Teljesen el vagyok már keseredve semmi önbizalomam egy erteketlen sz*rnak érzem magam amiatt higy senki nem látja meg a belső értékeikeimet. Meg azt sem értem hogy nagyon sokan tudják hogy még szűz vagyok de ettől függetlenül ugyan úgy próbálkoznak pedig gondolatnak hogy nem egy egyéjszakásba fogom elveszíteni.

Egyszer egy ismerősöm azzal próbált vigasztalni hogy ha lefekszek valakivel abból alakulhat is valami mert manapság úgy mennek a dolgok de én ebben nem igazán tudok hinni.

Kezdem azt érezni hogy ha társat szeretnék magam mellé csak az az egyetlen lehetőségem van hogy mindenki alá alafekszem aztán hátha megmarad mellettem valaki..



2020. dec. 13. 10:00
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, minden nőt meg akarnak dugni. Hol ismerkedsz? Ha például diszkóban, ott valószínűleg nem a belső értékeidre lesznek kíváncsiak. Próbáld kevésbé hangsúlyozni a külsőd, és jobban a belsőd!
2020. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanez van nálam is!Én már feladtam a társkeresést pont emiatt. 28/N
2020. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésedre a válasz azt hiszem, hogy az hogy ilyen világban élünk :/ Rengeteg lánytól hallottam ezt, hogy a pasik mindig csak erre mennek, de úgy nehéznek tűnt elhinni. A jelenlegi barátnőmmel lassan 3 hónapja vagyunk együtt és tőle jó sok sztorit halottam palikról és szomorú hogy itt tartunk. De emiatt ne törj le, attól te még értékes vagy, csak találnod kell valakit aki tényleg a belsődért fog szeretni. Mint a barátnőm esetében. Rengeteg fiúval ért véget a kapcsolata előttem pont emiatt, teljesen önbizalom hiányos volt amikor megismertem és most így lassan 3 hónappal később egészen kivirult mellettem és jó így látni :)
2020. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim válasza:
88%

Én szerencsére sose voltam ilyen helyzetben, 4 barátom volt (1. 8 éves, 2. Fél éves, 3. 1 éves, mostani 3. éves, már jegyesek vagyunk).

Társkeresőn nekem is volt, aki egyből megírta csak szexet akar, azokkal nem foglalkoztam. Nem is foglalkoztam a társkeresőkkel tovább, egyik páromat se ott ismertem meg, talán rossz helyen keresgélsz, meg sajnos manapság sokat változott a társkeresés, inkább csak egyéjszakás keresés van.

Baráti társaságod nincs, ahol esetleg megismerkedhetsz olyannal, aki komolyabban is gondolja, vagy suliban?

2020. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
79%
Pont hogy nem vagy értéktelen, mert nem adod könnyen magad. Igenis értékes vagy. A férfiak ilyenek voltak, vannak, lesznek. Lehet leszavazni, de így van. Ugyan ez a helyzetem, szűz vagyok, és mindenki meg akar fektetni. Örülj neki, szép a külsőd.
2020. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
78%

Azzal nem fogsz találni társat, ha mindenki alá aláfekszel. Viszont egyébként nem értem ezt a kényszerű várni akarást. Minek?


Nem leszel kevesebb attól, ha szexelsz valakivel. Érezd jól magad. Nem mondom azt, hogy feküdj le olyanokkal akik csak azt akarnak, ha te kapcsolatot szeretnél, de ha valakivel úgy tűnik, hogy minden rendben és érzed azt, hogy az érzései őszinték akkor nem kell várni a szexel csak azért mert úgy "illik."



Egyébként kb most kezdődik az életed. Teljesen felesleges azon gondolkodni, hogy feladod meg, hogy nem fogsz senkit találni. Erre ráérsz majd, 60 évesen gondolni, ha nem fog változni a helyzet.


Azért meg ne becsüld le magad, hogy más mit gondol/akar tőled.

2020. dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
44%

Ez a kérdés azért vicces, mert azokat a pasikat, akik nem csak megdugni akarnak, figyelemre sem méltatod.


Mindig ez van. Panaszkodtok itt az oldalon, aztán sehol semmi. Még egy privátra sem írtok vissza.

2020. dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
73%

" Volt egy pasi akibe nagyon szerelmes voltam de elhagyott mert nem feküdtem le vele 1 hónap után.."

Hány hónapot kellett volna ostromolnia?

1 év?

Csak házasság után? ( havi egyszer öt perc )

2020. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim válasza:
81%
20 évesen egy hónapos kapcsolatban már szűzként is lefeküdtem volna. Semmivel se leszel értéktelenebb, ha lefekszel egy olyan pasival, akibe szerelmes vagy és egy hónapja együtt vagytok. Túl értékeled a szüzességet.
2020. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
71%

Egyet értek az elsővel. Lehet, hogy túl szexualizált a kisugárzásod (ez alatt nem fizikai adottságaidat értem, hanem az öltözködésed), emiatt fogod ki a felületes értékrendű csajozógépeket. Már az írásodon is látni, hogy te tényleg nem olyan lány vagy, amilyennek látott az a pár srác. Ismerősödre szerintem ne hallgass, sok embertől hallottam már, hogy hamar beadta a derekát a srácnak, aminek további önbizalom-rombolás lett a következménye, miután otthagyta az ágy szélén a lányt a fiú. Elítélem az ilyet.


Amit még érdemes szerintem átgondolni, hogy hol érdemes ismerkedned. Ha szórakozóhelyen, vagy suliban vagy, ott jó eséllyel további csajfaló fiúkat fogsz megismerni. Ha Tinderen ismerkedsz (vagy más felületen), akkor érdemes egy frappáns leírást írni magadról, mert máskülönben ugyanúgy a csajfalókhoz lesz szerencséd. Tinderen három véglet létezik ("egyéjszakások" ; "introvertáltak, akikkel képtelenség beszélni" ; "komoly kapcsolatot keresők"), a leírásodtól függ, kikkel kerülsz össze. Egy jól megfogalmazott, érzelemközpontú, de egészséges bizonytalanságot sugárzó leírással könnyebben match-elhetsz értelmesebb srácokkal, akik inkább a leírásokat sasolják a képek helyett.


A csajfaló srácoknak sokszor ilyesztő lehet ha egy lány akár minimális intelligenciával is rendelkezik. Ha randizol egy sráccal, próbáld meg minél hamarabb (de ne erőszakosan) megmutatni a belső értékeidet, a karaktered, mert ezzel könnyebben kiszűrhető egy srác valódi szándéka, hogy mit is keres rajtad valójában.


Sokszor pont az egyszerűbb srácok azok, akik más téren is képesek élményt okozni neked, akik érzelmi menedékként szolgálnak neked és eközben képesek önbizalmat is plántálni beléd. Az ilyen srácok is tudnak karizmatikusak, csinosak és érdekesek lenni, de nem olyan domináns egyének, mint a csajfalók. Ha egy srác tisztel és nem akar uralkodni feletted (ez kiszűrhető már az első perctől kezdve), akkor ő több esélyt érdemelhet. Próbálj esélyt adni a kevésbé kirívó fiúknak is, sose lehet tudni ;)


Lényeg az egészből, hogy a lehetőségeidhez mérten próbáld meg a lehető leghamarabb közvetíteni az aktuális randipartner felé azt, hogy te igenis más vagy, mást érdemelsz, képes vagy különb lenni a többi lánytól. Tökéletes szűrő a fiú számára is, hiszen ő is hamarabb látni fogja, téged keres-e.


20/F

2020. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!