Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Traszneműekkel mennyire nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jolly87 kérdése:

Traszneműekkel mennyire nehéz ismerkedni?Vannak olyanok akik keresnek párt maguk mellé?Probálkozom egy ideje de ugy látom nehéz velük ismerkedni

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 04:36
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Ez a karmád. Te normális maradhatsz.
2020. dec. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nagyon megváltozik az idehaza élő emberek iránti véleményük mert általábn nem kezelik őket úgy ahogy elvárá az ember.Akár embertelenségeknek lehetnek kitéve. Már legalábbis, ha látszik rajtuk a dolog. Gondolj bele. Rosszabb esetbe nem tekintenek rád úgy mint ember, utánadkiabálnak és beszólogatnak nagyon durván. Félsz, hogy lecsapnak. Hétköznapi dolgaidat végezve, mindenki másképen beszél hozzád és teljesen máshogy nézn rád. Stb...

Én az ilyen embereket erősnek tartom, mert férfi létemre nem bírnám elviselni az ilyeneket.

De ezek azok a dolgok szerintem ami miatt ők különösképpen válogatják meg a partnerüketi.

Illetve a másik nagyon fontos, hogy szerintem olyan férfit keresnek aki heteró, vagyis nem kezeli őket másképpen mint egy nőt. Tehát úgy kezeli őket az ágyban és az életben, mint egy lányt. Csak ez esetben az anal jön szóba. Csak ilyet nehezen találhatnak.

Te szemszöged felől nézve ha nem látszik valakin, hogy transznemű akkor nem mész oda megismerkedni vele. Illetve lehet nem tetszene, mert kicsit férfiasabb. Vagy ha tetszik és nagyon felizgat akkor azt szeretnéd, hogy vele légy, de kapcsolatba fel mernéd e vállalni őt mindenki előtt. Akár úgy, hogy látszik rajta a dolog. LÁTTAM! Kapcsolatra keresel, csak szerintem nem lehet úgy átlátni ezt az egész dolgot amilyen ez valójában.

2020. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Vannak olyanok akik keresnek párt maguk mellé?"


Feltehetően igen.

2020. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen csoport a facen. Ott rengeteg van. Több ezer...
2021. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egész pontosan mi okból fontos neked, hogy transznemű legyen a partnered?
2021. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom mert rájuk gerjed. Anélkül meg nincs vagy nem jó a szeretkezni.
2021. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Èn transznemű vagyok és örömmel ismerkednék.
2021. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!