Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Be jön a szilikoncici?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be jön a szilikoncici?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony csaj voltam kicsi mellekkel..Azomban beadtam a derekam,megkerestem a pénzt a mellnagyobbitásra. Persze szüleim azóta is mennek belém,és nem értik meg hogy jobban érzem magam...

2021. jan. 1. 16:55
1 2
 11/17 Á.Zoli ***** válasza:
70%

Szemrevaló látvány vizuális szempontból. A szexualitás kelléke meg a fantázia, így érzéki látványként hat.

Ha jobban érzed így magad, akkor nincs miről beszélni ;-)

2021. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%

Nőként válaszolok. :) Szerintem ha valaki megszeret, akkor ezért nem fog problémázni, ahogy a kicsi melled miatt sem problémázna.

Ha te így jobban érzed magad, akkor jó.

2021. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Bizonyos esetekben elfogadhatónak tartom, de csak azért berakni, mert nem elég a B kosár, szerintem hiba. Nem szólok le érte senkit, ha mégis megcsináltatja, de a páromon ne legyen plasztikázott rész. (A sminket sem szeretem, de azt könnyebb lemosni, mint a szilikont kivenni.)
2021. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok oda érte.
2021. jan. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nagyon jó döntés volt részedről. Légy büszke rájuk és érezd jól magad a bőrödben.
2021. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem. A többség túllő a célon jócskán. Én nem vonzobb lesz hanem fura,üvölt rólla messziről,csalás.


Inkább formai szempntból,szülés után mondom,hogy jó.

2021. jan. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem olyan feltűnő
2021. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!