Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az aszexuálisok nagyrésze egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aszexuálisok nagyrésze egy nagyobb trauma után vált azzá?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlen. Engem nem ért trauma.
2021. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2021. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Én igen. Van 3 aszex ismerősöm, belőlük ketten szintén trauma miatt lettek azok.
2021. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És egyáltalán nem is éreztek szexuális vágyat senki iránt? (Mármint akik nem éltek át traumát)
2021. jan. 1. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Én sem trauma miatt vagyok aszex, egyszerűen csak így születtem :D Nálam a "szexuális vágy" maximum csókot/összebújást jelent, ennél többet nem tudnék elképzelni. Szóval nem, hagyományos értelemben senkihez nem vonzódom szexuálisan.
2021. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

Az aszexualitás egy szexuális irányultság. Heteróvá trauma miatt válik az ember? Általában nem. Ugyanígy aszexuálissá sem.


Szexuális vonzalmat nem érzünk más emberek iránt. Libidónk az lehet, változó, hogy kinek mennyi, ahogy más irányultságú embereknél is.

2021. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!