Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orgazmus hiány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus hiány?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat, eléggé felizgat mindig, de sosem tudok elélvezni, nincs orgazmusom sem a szextől, sem az ujjazástól.

Mit tudok csinálni?

Lehet ezen valahogy javítani?

jan. 3. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Mondd neki hogy ne legyen önző.
jan. 3. 23:06
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem önző... Sőt... Sokkal többet fordít előjátéknál is rám mint magára... De valahogy nem tudok elmenni... Pedig próbálkozik, mert mikor nyal, akkor is tényleg szinte fulladásig, de akkor sem... És nagyon rosszul érzem ez miatt magam, hogy egyszerűen semmitől nincs orgazmusom
jan. 3. 23:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Túlgörcsölöd.

Hogy szoktál masztizni? Nekem pl csak párnával megy. Eleinte én sem tudtam elmenni a párommal, de aztán megmutattam neki a párnás technikámat, és kipróbáltam rajta is. Ment :)

jan. 3. 23:11
 4/9 A kérdező kommentje:

Párnás technika?

Masztizni tőbbnyire csiklóizgatással, ritkán ujjazással szoktam

jan. 3. 23:12
 5/9 anonim ***** válasza:

"nagyon rosszul érzem ez miatt magam" ez az elsődleges probléma.

Amikor magadat bütykölöd, van orgazmus? Mert ha úgy sincs, hát nem lesz könnyű. Tudok küldeni könyveket a témában, írj rám, ha érdekel.

jan. 3. 23:36
 6/9 anonim ***** válasza:

A maszturbálasnál minden megy hamar? Csak mert ha ott is vannak bajok, akkor óhatatlan, hogy a szexben is legyenek és jobban ki kell ismerni magad.

Ha nincs akkor irányítsd a partneredet és lazulj el.

jan. 3. 23:36
 7/9 A kérdező kommentje:

Rosszul érzem magam persze, hisz próbálkozik és nem sikerül elmennem... Ez pedig kicsit frusztál.

Magamnak többnyire hamar eltudom intézni, nagyon ritka az, amikor nehezen vagy hosszú idő után tudok csak elmenni

jan. 3. 23:54
Panarom Teafa kézpermet
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hatos vagyok, szerintem próbald meg azt, hogy felizgatod magad de fejezd be mikor majdnem elmész, tarts szünetet es folytasd "máshogy", hogy "több mindent" megszokj, meg ne használj sikosítót vagy segédeszközt (ha nincs egeszsegügyi bajod ami indokolja), mert könnyebb úgy kitapasztalni mi kell a testednek és mi nem. Hogyha mindig szinte menetrendszerűen maszturbálsz akkor erdemes kísérletezni az erogén zónáiddal (a csiklódon kívül), mert akkor be tudod vetni azt amikor módszerváltás közben kezd múlni az izgalom.

Ezt megspékelheted azzal ("gyakorlás után"), hogy amikor sokadjára vagy "közel" és tudod, hogy hamar el fogsz menni akkor kezdeményezel a barátodnál, szerintem sikerrel fog zárulni a dolog mindkettőtöknek.

Nem tudom mi van a maszturbalós könyvben de elolvashatod azt is mert biztos vannak benne hasznos gyakorlati tanácsok.

jan. 4. 00:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hatos vagyok újra, van még egy tippem de ez több mint fura lesz szóval csak akkor kísérletezz vele ha a fenti módszer meg a könyv nem válik be:

Tartsd vissza a vizelesi ingert, és akkor kezdj maszturbálni mikor erzed hogy ki kell menned, ugyanis a hólyagod stimulálni fogja a vaginád (ha gátlasaid vagy félelmeid vannak akkor ehhez a kádban vagy zuhanyzóban állj neki).

Ezt egyebként csak azert javaslom mert hüvelyi orgazmusod nem volt és viszonylag ez áll hozzá a legközelebb (bár ha nem megy ne erőltesd, elvileg vannak olyanok akik fizikailag nem képesek rá).

jan. 4. 00:24
Unatkozol? Gyere játszani!

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!