Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sir. Ryder kérdése:

Szerintetek tényleg az a normális, ha egy nőnek vagy férfinak nem szőrös a hónalja és/vagy a nemi szerve?

Figyelt kérdés
Annyira a gyerekek iránt van oda a társadalom, hogy egy kifejlett nőnek szőr se szabad legyen a testén mert kiröhögik? Annyira kamuk lettek ezek a természetes dolgok, hogy valaki már nem lehet önmaga, mert az nem felel meg a társadalmi normáknak. Mennyire meg vagyunk romolva...

2021. jan. 5. 00:11
A kérdező szavazást indított:
Nincs bajom a szőrrel, szerintem természetes
A szőrzet undorító
Ha valaki velem akar lenni, legyen igényes és szőrtelenítsen
Nincs azzal baj ha kicsit szőrös de ne hagyja, hogy dzsungellé váljon
Teljesen mindegy csak már legyen valami. :)))
Láttam nagymamámon... Nekem nem tetszik :(
Mindegy ha jó a csaj/pasi és ha nem büdös.
49 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Én nem rohanok a divat után. Azt meghagyom a birkáknak.
2021. jan. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
1es hidd el sokan vannak azok is akik nem rohannak semmi után mégis úgy érzik jól magukat hogy csupasz ott lent,vagy éppen az ellentettje
2021. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Krvára nem érdekel más véleménye vagy hogy mi a divat. Aholgy nekem jó aszerint teszek.
2021. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
szerintem egy férfi azért ápolja magát legyen igényes, a nők mivel meg állatok így kb mindegy
2021. jan. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Senkinek sem kötelező szőrteleníteni,maga dönti el. Manapság a legtöbben leszedik,de ha te nem szeretnéd,ne tedd.
2021. jan. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Én magam miatt borotválom mindenem. Nem bírom elviselni. Pl ottlenn ha fél centinél nagyobb a szőr, elmondani nem tudom, hogy irritál. Így 4-5 naponta van egy alapos randim a borotvámmal.


Férjem nyáron borotválja a hónalját, és ennyi. De azt sem mindig. Nekem úgy jön be, ha férfias. Nekem egy csupasz hímnenű, nem férfi...

2021. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Hali. Én már 18 éves korom óta gayntázom a hónaljamat és egy ideje a farkam körül is. Nagyon szőrős vagyok és izzadós vagyok, nem bírnám elviselni,hogy folyik az izzadtság a 38 cm-es hónaljszőrömön, vagy hogy izzadt szagom legyen. A farkam körül borotváltam, de az 2-3 nap alatt elkezd szúrni,ami idegesít. Nem azért mert divatmajom vagyok, vagy mert homoszexuális lennék, egyszerűen nekem így jó. A feleségem is gyantázza mindenét. Elég zavaró amikor az 1 cm-es sörte beleütközik szex közben a csupasz makkomba, gondolom ez a nőknél sem egy szuper érzés, ha a férfi "intim borosta" nyársalja fel a csiklójukat. Szóval nekem ez nem (csak)esztétika, hanem higiénia és praktikusság is. 36 F
2021. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!