Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orgazmusom volt? Vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bubblegumbee kérdése:

Orgazmusom volt? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Segítség kéne.

A barátommal még nem feküdtem le de sokszor próbál kielégíteni behatolás nélkül.Ma beszélgettünk olyan dolgokról hogy mit csinálnánk ha együtt lennénk(jelenleg távkapcsolatban vagyunk) ,valamint ő kielégítette magát én pedig nos én csak bedőltem neki. Nagyon jó érzés volt de nem tudtam eldönteni hogy orgazmus-e. Szaporán vettem levegőt , nagyon jó érzést és bizsergést éreztem valamint elég sok átlátszó , nyúlós váladék lett a következménye. Akkor én most elmentem ? Vagy csak benedvesedtem? mik a csikló orgazmus közvetlen jelei?


Köszönöm a válaszokat.



#szex #orgazmus #Csikló orgazmus jelei
2021. jan. 5. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem volt. Ha lett volna egyértelmű lett volna.

Egy ilyen távkapcsolatnak mi értelme?

2021. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az hogy gimnazisták vagyunk csak a vírus miatt hazaküldtek minket és nem tudunk találkozni.
2021. jan. 5. 18:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy "bedőltem neki"?
2021. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha orgazmusod lesz azt tudni fogod
2021. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A #4-nek igaza van, összetéveszthetetlen érzés, és azonnal rájössz, hogy ez volt az.
2021. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Orgazmus után a puncid ütemes összehúzódásokat csinál és érzékeny lesz általában.
2021. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Mi az hogy bedőltem neki?

Hány éves vagy, hogy még nem kaptál felvilágosítást?

2021. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak nagyon felizgultál.
2021. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod, hogy orgazmusod volt-e, akkor nem volt. Azt nem lehet eltéveszteni.
2021. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak nagyon felizgultál, de ne aggódj majd eljön az orgazmus ideje is (nem vagy egyedül, nekem se volt még)
2021. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!