Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vágyom egy hármasra!!! Házassá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom egy hármasra!!! Házasságunk bizalmi alappillérje meg van!Ne nézzetek"bolondnak"szeretnék valami új valmi mást!(Imádom a férjem megbízok benne!) Vagy én vagyok az elvetemült(?)DE szeretném látni ahogy egy másik hölgy vágyait kielégítí!

Figyelt kérdés

Persze úgy hogy én is beszáljak a hölgy javára!!

Mire figyeljünk oda?

Meg hogy mondjam el hogy fordított Fel álást nem akarok soha...?


2021. jan. 5. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
nem vagy,megértelek.tudasd vele.44/f
2021. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Viccelsz? 2 nő egy férfi felállást bármelyik pasi örömmel venné. Annak meg külön örülni fog, hogy másik fickóval nem akarod.
2021. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Most jó ötletnek tartod, de amikor előtted majd mással élvezkedik, minden más lesz.
2021. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Én nem ítéllek el miatta!

Mindenkinek egyéni ingerenciája mit tolerál egy kapcsolatban és mit nem.

Akik belemennek ebbe mindig hangsúlyozzák a bizalmat, és azt, hogy inkább így mint titokban.

No meg azt, hogy ettől még van szerelem és tisztelet.

Én ezt máshogy gondolom, de nem ez a lényeg!

Nézz körül, látsz-e 20-30-40év házasságot, holtig tartó kapcsolatot ott ahol ez jelen van?!

Kétlem...

2021. jan. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Én pont így vagyok, csak fordítva, azaz, a feleségemet szeretném látni másik pasival szeretkezni :)
2021. jan. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok férfi vágyik egyszerre két nőre, vesd fel neki. Próbáljátok ki, meglátjátok, hogy jön be. Ha régóta együtt vagytok, ismeritek egymás, és meg tudjátok beszélni a dolgokat, akkor nem lehet gond.


De megértem, nehéz felhozni a témát, én sem mertem még, pedig szívesen látnám páromat más férfiakkal.

2021. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen helyettesíteném a férjedet!
2021. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!