Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, akik vettetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik vettetek már maszturbátort, nektek melyik vol a legjobb?

Figyelt kérdés
Ha tudtok, linket us dobjatok légyszi. Én vettem már műpoosit több félét is, meg guminőt is. Mind jó volt, de kíváncsi vagyok, nektek melyik jött be legjobban. Fleshlightot csak azért nem vettem, mert szeretem ha van mit rajta fogni közben.

2021. jan. 6. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Maszturbátort? XDD
2021. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

maszturbátor😂😂

Mű puncira gondolsz?

2021. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Képzeld arra is azt szokták mondani.
2021. jan. 6. 19:11
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Valahogy nem tudom elképzelni.
2021. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Pedig az a hivatalos neve 🤷‍♂️
2021. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
én nem élek ilyenekkel én ha kanos vagyok csak lemegyek az utcába keresek vmi luvnyát oszt megkérdem akar e közösülni ha nem nem ez van ha igen akkor meg jól jártam
2021. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Istenem mennyien nem tudnak a kérdésre válaszolni...

Kérdező nekem 2 is van. Van egy 6000 forintos sima kézi műpuncim az volt az első jó pár éve. Sokáig használtam de ráuntam. Most legutóbb 20.000 forintért vettem egy komolyabbat, amit már ágyra vagy asztalra lehet fektetni. Egy teljese altest replika puncival és ánusszal. Sokkal kellemesebb, mint a kézi műpuncim, mert itt már ágyra lehet feküdnöm és rendesen tudok benne mozogni. Megérte az árát.

2021. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért írtam maszturbátort, mert minden felnőtt boltban ezen a néven árulják.

Utolsó, nagyon köszi a válaszod. Megkérdezhetem, hogy a női altestet hol vetted? Találtam én is többet caak érdekelne, hogy 20 ezerért milyen vam. Esetleg linked van hozzá?

2021. jan. 7. 04:22
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Maszturbátor XDDD de aranyos
2021. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es, sajnálom hogy még mindig itt vagy leragadva. De csak a te kedvedért leírom még egyszer. Minden felnőtt boltban ezen a néven fut. Nézd meg webshopookban, te kis aranyos.
2021. jan. 13. 05:06
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!