Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ki mikor vett vel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ki mikor vett vel harisnyárt magára , és milyen célból? Izgat a harisnya?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 18:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

Én kis korom óta hordok télen harisnyanadrágot. Azt a vastag bordás pamut harisnyát. Én nekem ez vált be a legjobban. Nem is szívesen veszek fel mást. Vannak természetesen olyanok akik furcsának tartják hogy egy férfi hogy tud harisnyát hordani hát igy, de nem szoktam vele foglalkozni. Pedig a lakásban is sokat vagyok így póló meg harisnya.

Aki meg rá kérdez... Annak meg csak annyit mondok hogy én ezt szeretem és kész. Nekem nagy előnye hogy nem kell vacakolni a zokni be gyürögetésével, ezt nagyon nem szerettem sose.

2021. jan. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is van ilyen "vastag bordás pamut" harisnyám, ha mínusz fokokban elmegyek egész napra kirándulni, mindig aláveszem a nadrágnak. Úgy nézem, ez az elkövetkező napokban is elő fog fordulni. De nekem ebben semmiféle szexuális töltet nincs, csak praktikum.
2021. jan. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%

Volt, hogy én is húztam combfixet magamra és ugy vertem.

Közben simogattam a harisnyát.

Szeretem az anyagát és hogy feszül a bőrön.

Már a lányokkal is ugy szexelek, hogy az elején mondom hogy vegyenek fel harisnyát, amit én vágok ki a nyilasnal vagy combfixet.

Nyalni is izgatobb úgy! ;)

2021. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Óvodában hogy ne fázzak
2021. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonymousreview60 ***** válasza:
48%
Mérsékelten izgat magamon. Évente 1-3 alkalommal elkap az érzés, hogy bugyit és harisnyát - esetleg melltartót - viseljek otthon. Pelenkakedvelés társul hozzá. Maszturbálok ilyenkor. Tart ez kb. egy hétig és vége. Egyre ritkábban kell. 40FHET
2021. jan. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
Mikor hideg van, azért hogy ne fázzak.
2021. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
76%
Általános suliban,jelmezbálban.🙂
2022. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a barátnőm megkért, poénból
2022. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ma
2022. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Télen rendszeresen veszek fel vastag harisnyát. Van aki szerint ez ciki már mint hogy férfiként harisnyát hordok, de magasról le tojom. Az egészség többet ér.
2022. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!