Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miben más az olyan lánynak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más az olyan lánynak a punciszaga, aki cigizik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ahány punci, annyiféle illat, de mégis milyen a jellegzetes dohányosoké?
2021. jan. 7. 07:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Büdös. Jellegzetes dohányos szag. Kellemetlen, kesernyés.
2021. jan. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Komolyan elváltozik a szaga?

Én lány vagyok, de egy férfi péniszén sem éreztem, hogy büdös cigiszagú, sőt az ondója is finom volt. Nem volt keserű. 😳😊

2021. jan. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A bőr illata is megváltozik.

Ha nem elég kifinomult a szagló- és ízérzékelés, akkor nyilván nem érzed.

2021. jan. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Én néha cigarettával kényeztetem a puncimat, azzal is szoktam slukkolni ;)
2021. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Az oké, hogy változik a bőr illata, de nem gondoltam volna, hogy ott is másabb lesz. 🤷🏻‍♀️

Ma is megtudtam valamit😅

2021. jan. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Voltam dohányzó és nem dohányzó nővel. Érdekes módon a nem dohányzó puncijának volt rosszabb íze. A feleségem dohányzik, de semmi rossz íze nincs a puncijának.
2021. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok. Szaga pedig pláne nincs. Az mondjuk igaz, hogy szeretkezés előtt mindig lezuhanyzik.
2021. jan. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
A dohányzás érdemben a punci ízét nem változtatja meg, de tény, hogy a bőr illatát már befolyásolja. Engem igazából az a leírhatatlan, csípős-kesernyés íz taszít a legjobban, ami egy dohányzó nő szájában, nyelvében van. Két nő esetében éreztem ezt, mindkettő dohányzott. Sajnos nekem annyira felfordul ettől a gyomrom, hogy hiába voltak amúgy szimpatikusak, és hiába tetszettek, inkább nem akartam folytatni a kapcsolatot. Érdekesség: az egyikük azt mondta, hogy leszokik a kedvemért, amit nagyra értékeltem, de hetek múlva is éreztem a nikotint a nyelvén, hiába nem cigizett - elvileg.
2021. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó. Ez fura, nekem a feleségem dohányzik, de én a füstöt és a cigi szagot sem tudom elviselni. De nem számolunk közvetlen azután, miután cigizett. Tekintettel van rám, és mindig bevesz utána rágót, tik takkot, vagy fogat mos, így nem érzek rossz ízt.
2021. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

#9: szerintem a rágó az elfedi akkor annyi időre. De nem közvetlen rágózás vagy fogmosás után lehet érezni. Gondolom attól is függ, ki mennyire érzékeny a nikotin ízére.

Na most a nikotin az benne van a nyelvben, szájban keményen, ettől is alakul ki sokszor a szájrák. Én az ízét sem tudom elviselni, meg tartok is ettől annyira - talán ez túlzás, de ez van -, hogy nem is nagyon mernék csókolózni olyannal, aki dohányzik.

2021. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!