Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, ti miért szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miért szeretitek annyira az anális szexet?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 12:46
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 16-os írja.
2021. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
72%
Mert nem gyakori azért az anál, változatos, más érzés, mint a punci. Nekem elég vastag a farkam, így nagyon szorít a csaj popsija, hihetetlen jó érzés. Plusz a csaj is hangosabb általában, keveredik a hangba a fájdalma és élvezete, uhhh ;)
2021. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeretem, nem csinálom, filmen sem nézem! f.
2021. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
52%
Én azért, mert úgy a lány szűz marad és terhesség sem lehet. Kár, hogy nincs olyan lány, aki így akarná csinálni. Élveznék vele lenni.
2021. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Aonime ***** válasza:
81%

24

Nekem volt egy haverom hónapokig így dugta a csajt hogy szűz maradjon

2021. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
79%
Lány is élvezheti csak ahhoz tényleg jó partner kell aki türelmes.
2021. jan. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
88%

Én lány létemre szerettem, egészen addig a míg aranyerem nem lett tőle. Nem feltétlenül jó. Azt viszont nem tudom elfogadni, mikor valaki a nő szenvedését is akarja hallani. A szeretkezés a kölcsönös tiszteletről és a jó érzésekről szól.


De amiket eddig olvastam azokkal egyet értek. Legalábbis eddig minden partnerem ezt mondta.


24/L

2021. jan. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
84%
Ne röhögtessetek már a "szűz marad a csaj" dumával. Semmivel sem ártatlanabb dolog végbélbe engedni a falloszt, mint punciba, akkor már inkább ellenkezőleg.
2021. jan. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

27-es:


milyen gyakran csináltátok, hogy arany ered lett? Hány hónap után lett belőle baj?

2021. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem csak ettől, de ez is jócskán közre játszott. Mivel én nagyon szeretem, és a párom is nagyon jól csinálja, azokon a napokon kivétel nélkül csak anál volt, szóval az egy hétig kb 3.. De persze máskor sem vetettem meg a dolgot, szóval ha átlagban nézzük olyan heti 1-2 volt.. Egy év után jelentkeztek a gondok. A dokim szerint más is közre játszott de ez volt a sűrűbb és nagyobb kiváltó ok... Persze közvetve, mert nem maga a behatolás volt a gond, hanem ami vele járt..
2021. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!