Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nőknek miért 40 felé jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért 40 felé jön meg a szexuális étvágyuk, amikor már szinte nem is lehet gyerekük?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egészséges ember szereti a jó és sok szexet, de sok olyan, többnyire egyedülálló anyukát és milfet ismerek, akik állandóan szexet akarnak, amíg előtte - akár évtizedekig - kevésbé. Én olyan fiatal srác vagyok, aki idősebb nőkre vadászom, ezért tudom. A jelenséget kevésbé értem: az evolóció érdeke szerintem az lenne, hogy amíg nemzőképes egy nő, addig legyen nagy a szexuális étvágya, ne akkor, mikor már ilyenhez késő.

2021. jan. 8. 18:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

20

Szerintem valami gond van akkor, ahogy mondod.

2021. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális igények alapján egy érettebb nőhöz egy fiatal férfi, egy érett férfihoz pedig egy fiatal nő passzol. Ők akarják kb, nagy általánosságban hasonló mennyiségben csinálni, és ez nagyon is evolúciós hozomány.

Egy fiatal nő pillanatok alatt teherbe tud esni, akkor is, ha a férfi ritkán dugja meg, alacsony a spermaszáma, stb.

Egy idősebb nőnek sokkal nehezebb, de ott a fiatal csődör, aki mindig akarja, mint ahogy a nő is, és szórja is a magját rendesen.

Ezzel a kombinációval lesz a legtöbb terhesség, a legnagyobb genetikai változatossággal. És a fajfenntartás erről szól.

Azóta persze lett társadalom, házasság, fogamzásgátlás, normák, de a génjeinkben ez van kódolva.

2021. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
22: ez elég pontos, köszi :).
2021. jan. 10. 17:32
 24/26 A kérdező kommentje:
20: ha 20 körül sem, akkor valami baj van, ja.
2021. jan. 10. 17:32
 25/26 anonim ***** válasza:
22-es, meglepő dogot írtál, mert amúgy logikus. Én mindig azt hittem, a fiatalabb srácoknak azért kell a milf, mert úgyse marad a nyakukon vagy mert a saját korosztályukban nem sikeresek és azt hiszik, a kiöregedett nők már lejjebb adják. Nekem emiatt elég megalázó volt, bármikor próbált közeledni fiatalabb. De én jobban vonzódok még mindig a korosztályomhoz és az idősebb férfiakhoz, pedig már 42 éves nő vagyok.
2021. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a gyermeknemzéssel és létfenntartással van összefüggésben a dolog, hiszen magában a kérdésben is ez szerepel:

miért akarnak az idősebb nők szexelni, hiszen már nem lehet gyerekük

vagy:

miért akarnak az idősebb nők többet szexelni, mint fiatal korukban, hiszen már nem lehet gyerekük.


Nagyapám már 15 éves korom körül elolvastatott velem könyvet, amiből kiderült, hogy a férfiak még fiú korukban a legaktívabbak, míg a nők már néni korukban (csak viccelek, nehogy bárki megsértődjön).


Hogy a nők miért egyre aktívabbak az évek múlásával, ezt nem tudom.


Hogy a férfiak miért egyre kevésbé aktívak az évek elmúlásával, azt sem tudom.


Tehát az idősebb nők választhatnak idősebb férfit vagy fiatalabbat. És az idősebb férfiak nem lesznek igazán megfelelőek. Az idősebb férfiak aktivitása és teljesítőképessége romlik.


Tehát az idősebb nők "ráfanyalodnak" a fiatal férfiakra. Illetve van az a kategória, aki mindig is a fiatal férfiakat tartotta vonzónak (pl. én).


Hogy a fiatal férfiak miért vonzódnak idősebb nőkhöz ill. fiatal nők miért vonzódnak idősebb férfiakhoz, azt csak a jóisten tudja. :)


Összességében: csak általánosítani lehet és a miértekre nem tudjuk a választ.

2021. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!