Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szüzesség elvesztéséhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztéséhez milyen módokon találhatok alkalmas partnert? 22/F

Figyelt kérdés

Ennek mindmáig viszonylag nagy jelentőséget tulajdonítottam mivel úgy voltam vele, hogy egy erősebb kötelék megalapozója lehet kettőnk közt ha nekem ő az első és remélhetőleg viszont is. Mondhatni nemrég megvolt nekem az első szerelem ellenben nem igen alakult valami jól, holnap lesz 679 napja, hogy beleszerettem és elkezdődött az egész őrület ami nagyon hosszú sztori lenne, nem alakult igazán jó persze volt benne jó dolog is de összességében bár még mindig nincs vége, úgynézki hamarosan lezárásra kerül talán. Nem kezdek bele egyáltalán elmesélni mert baromira hosszú lenne hiszen több mint egy évről beszélünk rengeteg eseménnyel, a lényeg hogy ez volt az első lány akibe beleszerettem nem úgy alakult senkinek ahogy elképzeltem.


Mindidáig úgy voltam várok vele akármi is lesz, de már a barátommal is nemrég szóba jött, hogy ő már azt hiszem 18 évesen elvesztette meg vele mik történtek, aztán már annyit beszélt nekem ilyen dolgokról hogy már nagyon kíváncsi lennék milyen csak van illetve volt mindig is akaraterőm mindenhez és ahhoz is, hogy ezt ne hamarkodjam el, mert bár alapvetően hülyeség de tudom, hogy később talán jelentős lehet. És ahogy írtam ha az a lány akivel valóban kialakul köztünk akár egy életreszóló erős kötelék, erre mind csak ráerősít minden egyes együtt átélt élmény vagy első tapasztalat, minnél több emlék köt majd össze annál jobb is ezek közül lehet egy az is, hogy én elmondhatom majd megvártam őt.

Csak hát mondta nekem a barátom, hogy nagy esély nincs rá, hogy találok pont egy olyan lányt akinek szintén én leszek az első meg igazából akkor jelentősége nincs ezeknek legalábbis számára már nem érdekesek ezek a dolgok, mondta hogy van a valóság meg van az én elképzelt mesevilágom a szerelemről, másként látom őt is mint a valóság és eleve rosszúl látok pár dolgot.


Szóval most úgy vagyok vele, hogy most már túlleszek ezen már csak azért is, mert talán segít túllendülni és lezárni ezt a dolgot köztünk.

Ellenben most találni megint egy hozzá hasonló lányt akit hasonló módon megszeretek, egyáltalán találni mégegy olyan lányt akit ugyanígy képes leszek szeretni addig amíg még őt szeretem, nem lesz egyszerű ami most így gyorsan menne.

Prostituálttal semmiképp nem szeretném akármilyen szép lányról legyen is szó hiszen eleve gáz és megalázó lenne részemre másrészt meg minden érzelem nélkül semmit nem is jelentene az egész és inkább egy rossz emlék maradna csak azért, hogy gyorsan túlessek ezen. Viszont akivel meglenne megint ez az érzés azt meg nehezen találnék most. Annak nem lennék ellenére ha esetleg fordítva alakulna is egy ilyen egyéjszakás kalandból úgymond kialakulhatna valami, de nem tudom, lányok általában mennyire vevők erre nyílván persze nem azonnal, hogy találkozunk és zavarjuk le a dolgot hanem azért megtisztelem annyival, hogy akár csak formalitásból is persze lehetőleg nem csak ezért, de elhívom egy randira, persze minimum egy virág meg még valami kis személyes esetleg, kinéznék valami jó kis helyet, a lényege az egésznek csak az lenne, hogy akárhogy is alakul, akár ha a randi után nem lesz semmi, ha nem is kedveljük meg egymást, ha egy egyéjszakás kalandon túl semmi más nem is lesz, mégis emlékezetes maradjon neki is és egy jó élményként maradjon meg neki.


Szerintetek milyen módon kéne megközelíteni ezt a helyzetet? Szóval nem is azt akarnám, hogy gyorsan felszedni valami csajt aztán lezavarni az egészet, de nem is akarok most egyelőre ilyen bizonytalan alapon főleg amíg ennek vége nincs belekezdeni valami komolyba kapásból csak ezért.

Hogyan kéne így megközelíteni ezzel egy lányt, egyáltalán mit kéne figyelnem vagy milyen lányokat kéne kinézzek?

Mert ahogy írtam ez a gyere és dugjunk módszer nekem se fekszik hát még neki ha egy ilyennel odamennek hozzá. Ellenben azzal se akarom megvezetni vagy átverni, hogy beleélje magát, hogy ebből lesz valami komoly aztán meg egy éjszaka után otthagyom úgymond.


Mindegy kicsit zavaros lett ez a kérdés meg hosszú, a lényeg hogy most már úgy vagyok vele mindenképpen meglépném ezt még ha sajnos nem is úgy fog alakulni, hogy azzal a lánnyal sikerül ezt összehozni akivel elterveztem. Másrészt ez talán segíthetne abban is, hogy túllépjek rajta.


Aki végigolvassa és segítene akármilyen tanáccsal annak köszönöm előre is!



2021. jan. 9. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Túl komplikált vagy. Szerintem nem született még meg az a nő, aki neked megfelel, és hajlandó is veled lefeküdni. Ezt nem sértésből mondom.


Üdv, egy szintén bonyolult -ámde nem szűz- férfi

2021. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
menj el prostihoz azt csá
2021. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Én is csak a prostit tudom javasolni! Biztos siker!!:-) ...Jön az önbizalom, megjönnek a rád váro csajok is!
2021. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Túlkomplikáltad! Az hogy valakivel összefekszel ill. lefekszel nem függvénye a szerelem! Én szerelem nélkül vesztettem el és csodálatos élményként éltem meg egy tapasztalt partnerrel! Utána sokkal nagyobb élmény lesz, ha mind ezt szerelemmel teszed! Mert az nem szimla dugás hanem szeretkezés lesz!

33/F.

2021. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Okés akkor lehet eleve rosszul fogalmaztam, de nem szimpla dugást keresek ezek szerint arra valóban jó lenne egy prostituált is. Érzelem nélkül szerintem semmi értelme nem lenne, semmi nem fog igazán megmaradni, semmi jelentősége nem lesz illetve egy lányt se akarnék ezzel úgymond megalázni, hogy nekem csak ennyi kell, hogy gyorsan lerendezem aztán szevasz, szóval lehetőség szerint nem rib*ncot meg prostit keresek ellenben viszont olyan lányokat csak nem tudom milyen módon kéne nekiállni egyáltalán keresni, akik el tudják fogadni ezt, hogy egy randin, egy közös programon és egy egyéjszakás kalandon túl lehet nem lesz semmi.

Ahogy írtam nem lenne az se ellenemre ha fordítva működne és előbb szex aztán szerelem de alapvetően nem ezzel a céllal megyek bele így senkit nem is akarok becsapni ezzel.

Amit ti mondtok annyi erővel tényleg mehetnék prostituálthoz vagy vehetnék gumibabát, egy normális lánnyal szemben szerintem kissé degradáló lenne ez, ennyi erővel leitatom valahol aztán akkor legalább még rossz érzés se lesz azután amire úgyse emlékszik.


De tudom bonyolúlt a kérdésem vagy úgymond ez az egész meg mivel többnyire nem így állnak ehhez az emberek így nehéz erre ideális vagy egyáltalán bármilyen partnert találni.

Ezért is kérdeztem rá a dologra itt, talán valaki tud segíteni elindulni ebben.

2021. jan. 10. 00:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!