Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Iskolás táborban volt valamily...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolás táborban volt valamilyen szexuális élményetek lányként vagy fiúként tanárral vagy tabori felügyelővel? Ha igen akkor mi volt az! Hány évesen?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 10:37
A kérdező szavazást indított:
Fiúként volt
Lányként volt
Felnőttként volt (Tanár vagy felügyelő voltam)
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

25 éves volt én meg 13. A gyerekek rajongtak érte, a lányok "szerelmesek" voltak bele. Vagyis mint minden egészséges kiskamasz, a szerelembe voltak szerelmesek, és a fiatal, jóképű tanárban "tárgyiasították". Éretlen volt még őkelme. Én pedig éreztem a figyelmét, de nem tettem különbséget

a tanárnők, az osztályfőnök figyelmességei, odafigyelései között. Pedig volt. Nem csinált velem semmi különöset, megcsókolt, de nekem trauma volt, mert nem számítottam arra, hogy a tanár-diák kapcsolatot másféle vonzalom is terhelheti. Nem volt ez téma. Nem mertem elmondani senkinek, mert tudtam, hogy botrány lenne belőle. Nem tudtam kezelni. Nem értettem, hogy mit érzek, hogy ez bűntudat bennem, vagy mi. Hónapokig csak sírtam és sírtam és sírtam. A szüleim nem tudták, hogy hogyan kezeljenek engem, mi a baj. Teljesen bezárkóztam. Évek kellettek, míg helyére került bennem, hogy mi történt akkor, hogy visszamenőleg nézve milyen jelei voltak annak, hogy ez nem csak tanári érdeklődés. Nagyon nem lett volna szabad. Nem tudom neki megbocsátani.

2021. jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Amikor 26 éves voltam, az iskolából 14-15 éves gyerekeket vittünk le a Balatonhoz táborozni. Aztán az egyik 15 éves lánnyal sokat beszélgettem a tábor alatt, nagyon jól kijöttünk. Este megbasztam.
2021. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
14 évesen megtörtént a tanárommal.
2021. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!