Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásolja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja a menstruációt az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előző hónapban December 29.én szükségét éreztem az esemény utáni tabletta bevételét. Azelőtt 10.én volt meg ebben a hónapban meg már 3 napot késik. Betudhatom az esemény utáni tablettának vagy talán a nem kívánt terhességnek?

2021. jan. 10. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni tabletta igen tisztességesen össze tudja kavarni az ember hormonháztartását. Lehet hogy hónapokig nem lesz menstruációd, vagy az is lehet hogy több lesz mint szeretnéd.
2021. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló jól leírta!
2021. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Már nem azért de akik beveszik az esemény utánit miért nem olvasnak utána?


Itt a leggyakoribb kérdés esemény utáni témában, hogy bevétel után összevazarodhat-e a mensi. De egyébként is egy elég egyértelmű és köztudott információ róla.


Szóval még csak utána se kell olvasni, sőt, még a betegtájékoztatóval se kell babrálj, szimplán kérdés kiírás előtt megjelenik egy lista, hogy milyen kérdéseket tettek fel ilyen téma kapcsán... és láss csodát még ki se kell írd mert ugyanaz a kérdésed mint annak aki egy héttel ezelőtt szólalt fel a témában.

2021. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Részben teljesen igazad van. De másik részben ezzel nem segítesz olyan kétségbe esett hölgyeken akik most olyan cipőben járnak mint én, esetleg fognak járni vagy már jártak. Tisztában vagyok, hogy sok ilyen kérdés van de ha ezek téged nem érdekelnek miért keresel rá ilyenekre? Ki lehet választani milyen témát szeretnél látni. De sokkal jobban esik az embereknek ha nekik adjàk a választ, ha leírhatják mit éreznek, hogy történt.
2021. jan. 10. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kétségbe esett hölgyként a legelső dolgod a gyógyszer betegtájékoztatóját megnézni. Legalábbis ezt tették nagyszüleink amikor "kétségbe esetek" egy gyógyszer miatt, és megvoltak internet nélkül.

Tényleg nem kötekedni akartam, csak irritáló, hogy heti szinten írnak ki kérdést ugyanebben a témában ugyanolyan panasszal, mikor az általad kérdett információ köztudott. Én bármilyen köcsögnek is hangzik azt mondom, hogy aki ennyit nem tud a védekezésről az ne szexeljen. Vagy ha igen, akkor az első dolga az legyen, hogy utánaolvas miután megtörtént a baleset.


Egyébként a témaválasztás rész nem feltétlenül igaz. A kulcsszavaid között volt olyan megjelölve amit én követek, és emiatt dobta fel nekem a kérdésed. Nem azért mert ezt a témakört lapoznám.

2021. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!