Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Késik egy hónapja a menstruáci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorina0805 kérdése:

Késik egy hónapja a menstruációm. Terhes semmi képp nem vagyok. Mit csináljak? Forduljak nőgyógyászhoz? Milyen módszereket ismertek hogy segitse a dolgot?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz.
2021. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
szilvasbuktat mert azt szeretem
2021. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

De csináltál tesztet, vagy az elmúlt évben egyáltalán nem szexeltél, vagy honnan tudod biztosra, hogy nem vagy terhes?

Fogytál mostanában sokat? Esetleg híztál? Sokat stresszelsz? Szedsz valami új gyógyszert?

Ezermillió oka lehet, hogy miért nem jön meg

2021. jan. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Vörösbor, futás (vagy más erősebb torna) esetleg sex. Ez az utolsó lehet fura ötletnek tunik, pedig nálunk mindig segített. :D
2021. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3 kérdezőnek.

Igen csináltam tesztet, 3is mind negariv lett. Az elmult idoben picit stresszesebb voltam.

Nem szedek semmilyen gyogyszert sem.

2021. jan. 12. 23:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő, hogy még nem mentél nőgyógyászhoz.
2021. jan. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A 6-os válaszát pólóra kéne nyomtatni, komolyan mondom.

Egyszerűen elképesztő, hogy vannak olyan nők, nem, olyan emberek, akik ennyire nem tudják feltalálni magukat még akkor sem, ha a saját testükről van szó.

2021. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát már nem azert, normális kérdést tettem fel. Nem csináltam semmit. Tanácsot kértem. De látom a mai világban már az is baj, ha az ember segítséget kér..
2021. jan. 13. 19:10
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Most mi a gond? Kérdeztél valamit, válaszolták, hogy orvoshoz kellett volna menni.


Erről azok a topikok jutnak eszembe, mikor az Állatok kategóriában heti szinten felteszik a kérdést, hogy "kutya/macska haláltusáját vívja, mit csináljak?" És ha valaki azt mondja, hogy talán állatorvoshoz kellene vinni, kiveri a hisztit, hogy milyen emberek vannak itt.

2021. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért nem kell rogton megenni valakit, mert nem fut mindjárt orvoshoz. Azért hallani nem egy norol, akinek ossze vissza jár a menstruácioja, csak én ismerek 3 olyan csajt, hogy van hogy 2 néha akár 3 honapig nincs meg a baja. Voltak dokinál, és nem talált egyiknél se semmit. Nem futnak ok se rogton dokihoz ujra, ha kesik 1 honapot nekik.
2021. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!