Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, akik próbálták már az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik próbálták már az önmegtartóztatást, meddig bírtátok?

Figyelt kérdés

Nekem 2021-es fogadalmam, hogy letesztelem, meddig bírom, hogy nem nyúlok magamhoz. Barátnőm sincs, szóval teljes orgazmusmegvonás. Azért döntöttem így, mert függő voltam, napi szinten csináltam évek óta, ami szerintem nincs rendben, és szeretnék valami változást. 14 napnál tartok, kb. a korábbi rekordom is ennyi volt, és a napok nagy részében le tudom foglalni magam, de reggelente már majdnem megbotlottam, mert akaratlanul is odavisz az ujjam a kedvenc erotikus oldalaimra - tudom, hogy ezzel csak a saját helyzetemet nehezítem minden ok nélkül. Ráadásul lábfétises vagyok, így tényleg bárhol szembe jöhet váratlanul egy izgató helyzet vagy kép. Igyekszem a hónap végéig kitartani, aztán átértékelem a helyzetet.


Akik próbálkoztak már ilyennel, meddig bírták, illetve hogyan győzték le a gyenge pillanatokat?


30/F



2021. jan. 14. 10:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
62%
7, ez szomorú amit írsz, bár én találkoztam Iránból származó nővel és ő elég laza volt:) Lassan azt gondolom hogy ez valami bűvös kör és a megfelelő az összeillő emberek nem találkoznak. Ha van pénzed de nincs jó "fejszerkezeted" az a baj, ha kevesebb pénzed van akkor az, vagy a távolság... A kérdezőnek is válaszolok mert sajnos mivel én is sokat vagyok itthon én is pont most szeretném csökkenteni a verést, régebben volt hogy egy hónapig kibírtam. Amikor volt párom és ő nem volt ott de mondjuk este beszéltünk telefonon utána nem bírtam magammal mert a kezére gondoltam.. Nekem az egy hónap után jobban ment a megtartóztatás csak vigyázni kellett hogy ne kísértsem önmagam. 40/f
2021. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
57%

(10) - ezzel semmi probléma nincsen , mert szerintem szexuális téren , pont az olyan nők , egészségesek , mint te , ráadásul ,minden elismerésem , hogy ezt meg is mered tenni és merd élvezni is , nem úgy , mint sok más nő , akik idegenkednek tőle , vagy csak ezt állítják !

(44) - éves férfi !

2021. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
28%
De végül is , mire jó az ön megtartóztatás ???
2021. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
59%
Van akinek jó van akinek nem, hiszen ez is lehet egy függőség és ha valaki komoly alkoholproblémával küzd akkor neki a száraz november nem jó mert lehet ha ki is bírja utána visszaesik.
2021. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes hasonlat , de tanulságos .
2021. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
72%

Egy hét, bár inkább kényszerből.

Utána majdnem szétrobbantam.

2021. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
85%
10 napig. Egy lány miatt tettem, mert azt akarta, hogy nagyon sok jöjjön ki, amikor majd kiveri nekem :) Bírnék megint ilyen lányt :)
2021. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
31%
Fél óra :D
2021. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
31%
10-es-re a válasz: Hogy nem előttem :)
2021. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
36%
Hát szerintem ez verébség, nekem se volt barátnőm de 2 naponta könnyítek magamon 23 évesen.
2021. jan. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!