Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, akik próbálták már az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik próbálták már az önmegtartóztatást, meddig bírtátok?

Figyelt kérdés

Nekem 2021-es fogadalmam, hogy letesztelem, meddig bírom, hogy nem nyúlok magamhoz. Barátnőm sincs, szóval teljes orgazmusmegvonás. Azért döntöttem így, mert függő voltam, napi szinten csináltam évek óta, ami szerintem nincs rendben, és szeretnék valami változást. 14 napnál tartok, kb. a korábbi rekordom is ennyi volt, és a napok nagy részében le tudom foglalni magam, de reggelente már majdnem megbotlottam, mert akaratlanul is odavisz az ujjam a kedvenc erotikus oldalaimra - tudom, hogy ezzel csak a saját helyzetemet nehezítem minden ok nélkül. Ráadásul lábfétises vagyok, így tényleg bárhol szembe jöhet váratlanul egy izgató helyzet vagy kép. Igyekszem a hónap végéig kitartani, aztán átértékelem a helyzetet.


Akik próbálkoztak már ilyennel, meddig bírták, illetve hogyan győzték le a gyenge pillanatokat?


30/F



2021. jan. 14. 10:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként 22 nap volt a legtöbb, pszichiátriai gyógyszereket szedtem és alig volt libidóm, illetve nem is nagyon állt fel a pöcsöm.
2021. jan. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
76%
3 hónap.
2021. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem szoktam masztúrbálni.
2021. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
65%
Tegyél magadra egy fém erényövet és dobd a kulcsát egy ereszcsatornába. Csak is így lehet tovább bírni.
2021. jan. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Sokszor megfogadom,hogy nem nyúlok magamhoz,de ha egy szép lányt látok,rögtön éled bennem a vágy.
2021. jan. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
47%
1nap, de nem nagyon próbálkozok. Minek kínozzam magam?
2021. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
26%
Nekem volt már olyan, hogy majdnem teljes 5 percig is bírtam...
2021. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ, reagálok erre-arra :) Látom, azért másnak sem könnyű uralkodnia magán, de azért aki három hónapig bírta, arra szuperhősként tekintek így a 19. napomon. Még kitartok, de amikor éjszaka nem bírok aludni, az a legrosszabb, mint például most, mert ilyenkor nincs hova menni, hogy lefoglaljam magam, és persze hogy eszembe jut, hogy ez milyen ideális pillanat lenne a tiltott mozdulatsorra...


Igen, tényleg önsanyargatásnak, kínzásnak tűnik, és olykor nagyon kellemetlen, de szerintem ez is csak olyan, mint aki leteszi a cigit, vegán lesz vagy elkezd edzeni - kísérlet az egészségesebb életmódra, mert be kell vallanom magamnak, függő vagyok.


Az erényöv gondolatával én is eljátszottam már, de ott jobb lenne, ha valaki más őrizné a kulcsot, mert ha nálam van, akkor nem sokat ér, ha pedig eldobom, annak nagyon durva vége lesz, és előbb-utóbb egy teljesen elmeháborodott, leszíjazott emberről kellene majd fémvágóval leszedni az eszközt, majd pedig gyorsan fedezékbe vonulni :)

2021. jan. 19. 05:12
 29/29 anonim ***** válasza:
Meddig bírtad végül..?
2021. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!