Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak az oldalon szexmunkások?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak az oldalon szexmunkások?

Figyelt kérdés
Nem intim jellegű kérdésem lenne hozzátok, hanem egy "igényfelmérést" szeretnék tartani egy potenciális termék kapcsán, illetve megkérdezni, hogy létezik-e már hasonló app, mint amit kitaláltam.
2021. jan. 14. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen app? Nem értem. Mit értesz szexmunkás alatt?
2021. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Én közmunkás vagyok
2021. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szexmunkás = valaki, aki szexuális szolgáltatásért pénzt kap. Prosti.

App: szeretnék egy applikációt kifejezetten szexmunkásoknak kifejleszteni, de nem tudom, hogy a konkrét ötletem már létezik-e, illetve hogy lenne-e rá igény.

2021. jan. 14. 16:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Titokzatos vagy. Ha valamit akarsz akkor neked is kell informáciokat adnod.
2021. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Privátban írok részletekkel az érintetteknek, de csak úgy a netre nem dobnám fel az ötletem minden részletével.
2021. jan. 14. 16:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok az de körülírhatnád miről lenne szó.Ha elmondod valakinek aki szexmunkásnak adja ki magát ő is felhasználhatja azt.
2021. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jogos, de akkor csak egy-egy személy tudja a nagy titkot (lol), és nem az egész internet éri el egy kattintással.

De akkor neked leírom privátban, hátha tudsz segíteni.

2021. jan. 14. 16:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Ó azt hiszed hogy az ötleted akkora értékkel rendelkezik? Hadd tippeljek, maximum 16 éves vagy.


Szóval el kell keserítselek, az ötletedet senki nem fogja ellopni. Ahányszor láttam ezt, hogy nem írom le a találmány / regény / film / app / játék / stb ötletemet mert ellopják, ha mindegyikért kaptam volna egy forintot, nem kéne már dolgoznom.


Ugyanis az ötlet az lófax. Eleve a legtöbb ötlet semmit sem ér, de a jó ötletek közül is csak az ér valamit, amit meg is valósítanak. Az pedig munka. Sok sok munka. Senki nem fogja ellopni az ötletedet azért, hogy aztán dolgozhasson odahaza. Hidd el, a nagy szoftvercégek nem a gyakorin fogják lopkodni a legújabb app ötleteiket.


Úgyhogy valójában, ha csak nem valami tényleg titkos állami/céges projekten dolgozik az ember, akkor inkább megosztani szokás az ötleteket, pl a github-on, ahol segitséget is lehet kérni ha elakadsz.

2021. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ok, köszi neked is a segítséget, a gyakorlati megvalósítással kevesebb gondom van, mint a tényleges igényfelméréssel. Nem gondolom, hogy akkora nagy érték az ötletem, de attól még nem akarom csak úgy leírni ide, bocs, még ha nevetséges is. Igazából alapvetően nem azon volt a hangsúly a kérdésnél, hogy MIT akarok fejleszteni, hanem hogy megkérdezzem a valódi prostikat, hogy őket ez érdekelné-e. Páran szerencsére felmérték ésszel, hogy nem kötözködésért jöttem, szóval már megérte a kérdést kitenni.
2021. jan. 14. 18:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Szinte biztos.
2021. jan. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!