Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiús anyukák! Milyen tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiús anyukák! Milyen tapasztalataitok vannak, történeteitek vannak serdülő fiatokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ma mikor mostam ki az alsónadrágját (14 éves a fiam), észrevettem hogy foltos.

Tudtok mondani dolgokat mire figyeljek, számítsak, hogy kezeljek dolgokat?


2021. jan. 14. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez termeszetes ne ess panikba !!
2021. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Ne sürgesd, ha sokáig wc-zik és/vagy zuhanyzik, ezen kívül az, hogy kopogtál a szobája ajtaján, nem jelenti automatikusan azt, hogy be is nyithatsz. :)
2021. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
...bár jobb lenne, ha nem is akarnál bemenni hozzá. De tényleg, legyen a gyereknek nyugta, hadd csinálja lassan, ne pedig a rohamtempót szokja meg.
2021. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieknek.


Normális hogy ennyire "zavarba" hoz, mármint hogy furán érzem magam. Pedig hát én is voltam ilyen korban...

2021. jan. 14. 16:27
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem.Milyen történetre vársz?

Arra vagy kíváncsi,hogy veri a fa..szát?

2021. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Majd idővel hozzászoksz, hogy a fiad már nem az az ártatlan kisfiú, aki eddig volt. Utána nem fogod furán érezni magad.
2021. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Valahol értheto, hogy zavarba hoz kicsit, elvégre nem rég még csak te csináltad, most meg már a saját gyereked. De attol még idovel majd megszokod, csak kezeld normálisan a helyzetet, úgy, ahogy te elvártad volna anno a saját anyukádtol.

Ha csukva van az ajtaja, akkor mielott bemennél, kopogj be és várd meg h szoljon, nem kell hogy rajtakapd a szeszámával a kezében, mindkettotoknek kellemetlen lesz. Idovel ne lepodj meg, hogy majd néha lehet elomarad az asztalon egy keményre száradt zsepkendo is. Vagy h esténként egyre gyakrabban becsukja magára az ajtot majd.


Mindemellett, lehet még mindig nevelni a gyereket és a tudtára adni, hogy a koszos (majd nevezd taknyos zsepkendonek) dobálja ki szépen a kukájaba. Ha nincs bent neki kuka, akkor vegyél neki egyet. Es arra is, hogy nem kell egész életében becsukva lenni a szobája ajtajának, nem árt neki egy kis szocializácio, viszont mindenkinek van, amikor maga akar kicsit lenni. Nektek is konnyebb lesz, ha csak akkor csukja be az ajtatát, ha épp veri (már bocs a megnevezésér :D ) Így te is jobban ki tudod számítani, mikor rosszalkodik és mikor nem kéne benyitnod vagy bekopogni.

Azért remélem idovel rájon, hogy nem a gatyájába kell élvezni, hanem zsepibe. De 14 évesen, lehet hogy csak beleset tortént vele, és azért ment be. Vagy csak napkozbeni spontán pár csepp volt.

2021. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Kedves anyuka. Hidd el, hogy egy elvezkedo kiscsavo vagy. Egy anya, aki mellesleg no is, nem szorul elmenybeszamolokra.
2021. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Én férfiként írom le a tapasztalataimat, hogyan emlékszem vissza erre, mindenféle szexuális töltet nélkül. Anyám olyan 14-15 éves koromig bármikor láthatott meztelenül, fürdésnél is volt hogy bent volt, sőt, fordítva is, én is láthattam őt. Látott merev farokkal is fürdés közben, ilyenkor jól kezelte mindig a helyzetet, inkább ki is ment hamar. Reggelente sosem volt gond, ha pizsamában, álló farokkal járkáltam a házban, megszoktam, de azt eleinte nagyon szégyelltem, mikor minden második reggel foltos gatyával szálltam ki. Míg aztán finoman meg nem jegyezte, hogy tegyem nyugodtan a szennyesbe a gatyát, nincs semmi gond. Ez nyugtató volt, és nem is szégyelltem ezt sem utána. Meg az is egy ilyen momentum volt, mikor a kis fecskékből már szinte kibújt a farkam, és egyszer meglátott így, akkor volt az, hogy elmentünk az üzletbe, és mondta, hogy ideje boxerekre váltani :D Ezáltal már az sem volt gond később, ha véletlenül a zsepi ottmaradt az ágy mellett, vagy az ágyneműt ki kellett mosni.. Anyám jól kezelte nagyon az ilyesmit, míg otthon éltem.
2021. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Jó anya módjára segítsd ki őt kézzel vagy akár szájjal.
2021. jan. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!