Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért küldözget egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldözget egy férfi állandóan képeket a herezacskójáról?

Figyelt kérdés
Egy nap elküldi kb. 5-ször. A farkát nem csak a zacskóját.

2021. jan. 19. 00:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Mert még mindig nem tiltottad le.
2021. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert idióta.
2021. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem tudod hogy kell letiltani valakit.
2021. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Egyszer már letiltottam, azóta másik profillal csinálja, kiváncsi vagyok meddig.
2021. jan. 19. 00:28
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Mert degenerált szegényke.
2021. jan. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Én életemben először ma kaptam dickpic-ket és nyilván azonnal letiltottam, de elgondolkoztam, hogy vajon miért csinálhatja ezt bárki is idegenekkel? Engem is érdekelne egy hasznos válasz
2021. jan. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

#6: Oké, akkor komolyan válaszolok. :)

Sokaknak a szociális intelligenciája finoman szólva is fejletlen. Nem képesek még csak hozzávetőlegesen sem felmérni, hogy mit érezhet, és mit gondolhat a másik. Nem képesek józanul mérlegelni azt, hogy milyen cselekedet milyen reakciót váltana ki belőlük. Mondhatjuk úgy is, hogy az empatikus képességeik nullához konvergálnak.

Emellett természetesen mindennemű szexuális interakció heves izgalommal tölti meg őket. Az, hogy egy nőnek péniszképet küldenek, számukra izgató, mert hát valamilyen szinten ez is szexuális interakció, még ha csak átvitt értelemben is. És hogy miért hiszik azt, hogy ezzel bármit elérnek? Mert abból indulnak ki, hogy önmaguknak ez mennyire izgató, és akkor biztos a másiknak is az.

2021. jan. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Tehat masodszor is le kell tiltani. Nem megnyitni a gyanus uzeneteket. Ugy gyorsan megunja. Ha tudod, ki, feljelenteni, de csak miutan figyelmeztetted.
2021. jan. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha esetleg találkozol vele, akkor lepd meg, hogy szétrúgod neki, de csak mezítláb.
2021. jan. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Tiltsd le ahanyszor csak kell.
2021. jan. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!