Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sex utáni vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekitvd kérdése:

Sex utáni vérzés?

Figyelt kérdés
Röviden elmesélm. Pénteken vesztettem el a szüzességemet(19/L) és után elkezdtem vérezni,annyira hogy csak most kedden múlt el. És még azt is hozzá rakom hogy most kellene legyek mensin is. És egyszerűen nem tudom el dönteni hogy most ez normális vagy menjek el nőgyógyászhoz? Kérlek ne oktassatok ki mint egy hülyét. Azért kérdezem itt mert nyilván nincs kit kérdezzek.

2021. jan. 19. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
A szüzesség elvesztése után még teljesen normális a vérzés még akár napokon keresztül is.
2021. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat ❤️
2021. jan. 19. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy az egyes írja :)

Valószínű, hogy a napokban is meg fog jönni, így ne ijedj meg ha még tovább vérzel kicsit.

Ha egy-két héten belül nem múlik el, akkor érdemes nőgyógyászhoz menni. Na, meg egy év múlva már rákszűrésre is.

2021. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A ciklus sosem állandó +/- pár nap teljesen természetes, simán megjött közben a havid. Enyhe vérzés előfordulhat - ha nagyon erős volt a szűzhártyád - de az nem napikig tart és nem jelentős mennyiségű.
2021. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!