Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » BDSM dom és sub férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM dom és sub férfiak! Mindkét oldalt érdekesnek találom. Beszélgetnék veletek, kíváncsi és nyitott vagyok. 25 éves, lány vagyok. Persze, csak ha nem zavar titeket, hogy van rajtam 40kg felesleg? A kövér lányokkal elég gonoszak itt.

Figyelt kérdés
Aki nem ért hozzá, vagy gonoszkodni, trollkodni akar, az kérem kíméljen meg, mert nem idegesítenek ezek a hozzászólások. :D

2021. jan. 21. 04:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Túlsúly nem akadály. Sőt bizonyos helyzetekben kimondott előny. Kérdezz, válaszolok szívesen.
2021. jan. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál, kedves vagy!

Elég sok kérdésem lenne.

Én belekezdhetek egy ilyen kapcsolatba? Ha igen, akkor hol keressek hozzá párt? Hol tudok emberekkel erről beszélgetni? Szoktak lenni összejövetelek? Tudom, hogy MOST nem lehet, de alapból.

Egyáltalán befogadnának a túlsúlyom miatt?

2021. jan. 21. 05:03
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Persze, hogy belekezdhetsz. Vannak BDSM orientációjú társkeresők: smpixie.hu, ashrak.hu

Ezeken időnként összejöveteleket is szoktak szervezni. Bizonyára lesz újra, ha elmúlik a járvány. A perverz szokások iránt nyitottabb és elfogadóbb országokban BDSM orientációjú szórakozóhelyek vannak, ahol hasonló érdeklődésű emberekkel lehet ismerkedni.

Az öltözködésedben is utalhatsz rá apró jelekkel: nyakörv, BDSM szimbolikájú ékszerek, karkötőként hordott bilincs, ... A hasonlóan gondolkodók felismerik.

2021. jan. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha a szubmisszív oldal izgat, fantáziát látok a lefogyasztásodban. Egy kedves és ugyanakkor szigorú férfi szelíd erőszakkal rávesz a mozgásra, irányítja az étkezésedet és keményen végighatja a kitűzött edzésprogramot. A BDSM értő módon az épülésedet szolgálja. Pár hónap után azt fogod észrevenni, hogy sokkal jobban érzed magad a bőrödben.
2021. jan. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3-A smpixie oldalra felregisztráltam, köszönöm!

Tetszenek ezek a kiegészítők, de személyesen már nem mennek oda a férfiak sajnos.

Neked van subod? Fiú, lány?

Te milyen dom vagy?


4- Budapesten laksz? Hány éves vagy? Ennyire értesz a sporthoz? Te sokat sportolsz?

Megpróbálhatjuk.

2021. jan. 21. 05:31
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Kapcsolatban vagyok, ahol stb vagyok, nem a sub-dom szerep az elsődleges.

Budapesten lakom, bár most munka miatt távol vagyok. Sokat sportolok, ha időm engedni.

2021. jan. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mrcock ***** válasza:
87%
Szia írtam privátot! 32/f Bp dom..
2021. jan. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Arra készülj fel azért, hogy azzal nem tudsz jó pasit fogni, ha bármit bevállalsz. Hosszú táűvon mindenképp rendbe kell tenni a súlyod mozgással és étkezéssel, ha olyan partnert akarsz akinek tetszel és nem csak rád fanyalodik jobb híján. Ha valaha is azt gondoltad, hogy te túlsúlyosan vagy tökéletes, azt gyorsan felejtsd is el, ilyen nincs.
2021. jan. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8- Nem gondolom magam igy jól, de csúnya sem vagyok.

Hidd el, hogy sok férfinak tetszem, rengeteg személyi edző, modellek, olasz, spanyol, koreai, japán..

Igaz, hogy inkább csak barátság extrákkal, kapcsolatra nem vagyok elég jó.

Szeretnék fogyni, de reménykedem, hogy így is találok addig.

Az oldalon elég sok jó külsejű férfi írt.

Köszönöm a tanácsod!

2021. jan. 21. 07:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Azért teljesen ne add fel, mert vannak férfiak, akik kifejezetten a duci, sőt, a nagyon túlsúlyos nőkre hajtanak, mert az tetszik nekik.


Persze ha egy picit szeretnéd magad alakítani, az nem rossz dolog semmiképp. Hamarosan jön a jó idő, lehet mozogni, futni, ilyesmik.

A BDSM ben pedig elvileg nem attól függ a "móka" hogy ki milyen súlyú, hanem hogy mit szeretne, milyen a beállítottsága.

Vannak 50 kilós nők is, akiknek az okoz kielelégülést, hogy egy Dom tipusú ffi porig alázza őket mindennel, amit csak kérnek.

Ez nem testsúly, hanem beállítottság és akarat kérdése. Az egy másik kérdés, hogy másképp lehet /kell/ bánni egy nagyon vékony nővel, és másképp egy ducival. A kimondott szavak is egész másak, de ezt itt nehéz lenne részletezni.

2021. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!