Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A családban melyik ágon és ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családban melyik ágon és ki lehetett "ferde hajlamú"?

Figyelt kérdés

A testvérem leszbikus (együtt él lányként a barátnőjével) én pedig enyhén biszexuálisnak tartom magamat, mivel fiúként megnézek pár srácot is. Apám családjából tudtommal senki sem ilyen, viszont Anyám családjából van egy meleg férfi (Anyám nővérének az 35 éves fia).


Ha a géneket nézzük, akkor a "melegség" édesanyám anyai vagy apai ágáról jöhet?



2021. jan. 22. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom, négyen vagyunk fiú testvérek, én meleg vagyok. A tesóim nem, anyukám és apukám részéről sincsen senki, unokatesók sem. Én nem annyira hiszem hogy ez örökletes.
2021. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Bárki válaszol, valószínűleg nem lesz köztük genetikus. A saját leírásod, meg megválaszolja a saját kérdésed. Ez a téma még elég homály szerintem a tudománynak. Ha beszélhetünk egyáltalán öröklésről, semmiképpen sem úgy öröklődik, mint a barna haj vagy kék szem. Ráadásul mert valaki meleg, nem lesz nagyobb eséllyel meleg a gyereke (pl. béranyától) mint bárki másnak.
2021. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Orulj hogy te nem vagy az
2021. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A melegség és egyéb szexuális orientáció nem "ferde hajlam" vagy "rendellenesség" hanem pusztán csak egy állapot, a felcseperedéssel és felnőtté válással pusztán csak a felszínre kerül.

Sajnos a tudományok és a genetika még nem tud ilyen pontos választ adni a kérdésedre.

2021. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. #4 válaszoló, nekem ne mondd azt, hogy az teljesen normális, ha egy fiú szexuálisan vonzódik egy fiúhoz, vagy ha egy lány szexuálisan vonzódik a lányhoz. Igaz, hogy én is biszexuálisnak tartom magam, viszont nem tartom magam ilyen téren "normálisnak", tudom hogy amit érzek, az alapvetően abnormális.
2021. jan. 22. 12:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ott már bajok vannak, ha önmagadról azt gondolod, nem vagy normális.
2021. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem magamról, pusztán a szexualitásomról gondolom azt, hogy abnormális.
2021. jan. 22. 12:59
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Mindenkinek az a normális, ahogy érez és gondol.

Számomra teljesen normális, hogy meleg vagyok, mindig tudtam, egy percig sem volt kérdés. A tesóm számára az a teljesen normális, hogy a lányokat szereti.

Azért mert vannak olyan emberek, akik úgy gondoljak, ez nem normális, attól még az!

2021. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy te nem tudod vagy nehezedre esik elfogani magad addig a világ többi része még vígan és boldogan él melegen, leszbikusan, heteroszexuálisan vagy biszexuálisan... Ilyen egyszerű.
2021. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Meleg22 ***** válasza:
100%

7/9 a melegség és formái nem újkeletű dolgok, mind az álatvilágban mind az emberi történelemben mindig jelen volt, csak ahogy az internet, a szólás szabadság fellángolt, úgy az LMBT is egyre jobban jelen van, mert végre úgy lehetnek boldogak az emberek, ahogy ők szeretnének boldogok lenni.:)


Semmi abnormalitás nincs benne, a világ nem csak fiú-lány kapcsolatból áll, ha így lenne már réges régen megfejtették volna az elme mükődését és az emlénket feltudnánk könnyedén tölteni egy gépbe...:D mert kb ennyire le egyszerűsíted az emberi elmét ezzel a hozzá állással..:D

Fontos szerepe van a másságnak az emberi általános kúltúrában is, szerintem már réges régen kiírtotta volna az emberiség egymást, ha csak férfi és nő kapcsolat létezne a földön, vagy pedig már rég átléptük volna a 20milliárdos népességet és az ezzel járó ételhiányról nem is beszélve....


Az emberiség 40%-a "más", és további 40% képes heteróként is kipróbálni dolgokat meleg téren pl, sok érdekes tanulmány van erről, az abnormális képzeteidet idelye frissíteni..:)


Példa.: 2010-ben egy több mint 30ezer férfit kérdezvén a melegségről, az derült ki MO-n hogy nagyjából minden 10. férfi itthon meleg, és ezek csak azok akik be merték ismerni a teszten, szóval ez a szám nagyobb vélhetően..:)


(az elnyomás az amit te normálisnak vélsz, vagy ismersz általánosságban, és ezért olyan abnormális számodra, hogy mennyire normális a melegség..:)


Az én osztálytársaim az évek során(volt pár), így mai szemmel, megismervén a múltbéli lehetőségeket, szinte mindig volt rajtam kívűl a 20gyerek közt még 1 meleg vagy lezbikus..:D



Rövid válasz.: 9/9 ---> <3

2021. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!